Wpis z mikrobloga

jak to jest z jajami 10 km, jak mam 10 lvl to warto odczekac do 20 czy level pokemona jest generowany w momencie znalezienia tego jaja ? No i dlaczego generalnie sie mowi o tym zeby czekac do 20, a nie wyzej lub mniej, od czego to zalezy?


#pokemongo
  • 5
@januszwypoku: Z tego co rozumiem to z jaja mogą wyjść pokemony na levelu 0-20, ale nie wyższym niż Twój poziom. Dlatego też trzeba czekać do poziomu 20 z tymi jajkami.
Niestety nie wiem jak to jest z tym generowaniem pokemona (i jego poziomu) w momencie znalezienia jajka. Jest to dość trudne do sprawdzenia i ja nie widziałem żadnej potwierdzonej informacji w tym temacie
@januszwypoku: Nie warto, ta teoria to jakaś bzdura. Od razu po otrzymaniu jajka jego lvl jest juz ustalony, więc większy później nie będzie. Level pokemona z jajka nie będzie wiekszy od 20 (zapewne dlatego ktoś wymyślił taką teorię), ani Twojego lvlu, ale gdy masz już 20 lvl to pokemony też będą miały 20 (z nowych jajek).
@Matjas: a nie jest czasem tak, ze jak mam teraz ten 10 lvl i jajo 10 km to pokemon mi sie wykluje maksymalnie do mojego poziomu czyli do 10 ? moze o to chodzi z tym czekaniem do 20 levelu zeby zwiekszyc jakby zakres tego co ci wylosuje?

jesli tak to skad masz takie info? kazdy uwaza co innego poki co...
@januszwypoku: będzie miało 10 lvl. Taki był pomysł z czekaniem, ale było wiele postów tutaj, że ludzie czekali, a poki nie przekraczały tych lvli i przez to miały niskie cp. To samo napisała Ci @taktoto. Nie ma sensu tego trzymać, a do 20 lvlu pewnie Ci jeszcze wpadnie nie jedno takie jajko.