Wpis z mikrobloga

4 348 - 1 = 4 347

Tytuł: Nieznajomy
Autor: Harlan Coben
Gatunek: Thriller/Kryminał
★★★★

Moje pierwsze zetknięcie z Cobenem, niestety nienajlepsze. Mimo, że sam pomysł na fabułę był ciekawy, to nie była ona w ogóle dopracowana. Miałam wrażenie, że powieść ta była pisana tak, aby jak najszybciej ją skończyć i zostawić; tak samo też mi się ją czytało. Postacie były bez wyrazu, dialogi między nimi płytkie, rozterki głównego bohatera doprowadzały mnie do irytacji. Na plus w miarę dynamiczna akcja i zakończenie, jakiego się nie spodziewałam, które jednak trochę mnie rozczarowało.

Obszerniejsza recenzja książki znajduję się na moim profilu na LC oraz na blogu (link w profilu). Byłoby mi bardzo miło, jeśli komuś chciałoby się ją przeczytać ʕʔ

Którą książkę Cobena powinnam teraz przeczytać, aby się aż tak nie rozczarować? Mam co do niego dość wysokie oczekiwania.

#bookmeter
o.....a - 4 348 - 1 = 4 347

Tytuł: Nieznajomy
Autor: Harlan Coben
Gatunek: Thril...

źródło: comment_Xrv0aldcIo4WVpzfgOtoTy3ExAMYPMst.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ozetka: spróbuj coś poczytać z serii z Myronem Bolitarem, choć są to dość lekkie kryminały, co mnie się tak średnio podobało, no ale przeczytałem i w sumie nawet dobrze się bawiłem :p
  • Odpowiedz
@ozetka: Zgadzam się z Twoją recenzją, taka książka "wydmuszka" , brakuje wszystkiego po trochu i mimo, że zakończenie wydaje się ciekawym rozwiązaniem to jednak rozczarowuje. I jak tu kolega wyżej napisał spróbuj czegoś z serii z Myronem, nie są to może książki wybitne, ale fajnie się czyta ze wzgledu na głównego bohatera i jego kompanów, a i czasem jakiś ciekawy transwestyta się trafi ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz