Wpis z mikrobloga

@pyrawlkp: Ze starszych weź pod uwagę LF652V (wciąż dostępny, świetny model od LG, też sprzed dwóch lat), jeżeli full hd. Tagując #ps4 domyślam się, że może chcesz coś obsługującego 4k i HDR - tutaj muszę skierować w stronę Philipsa PUS6561. W Philipsie nie ma jakiejś mega potężnej jasności - 1000 nitów to to nie jest - ale taki telewizor to już wydatek pięciu tysięcy, na Samsunga KS7000.

@pyrawlkp: jakość Sony trochę spadła, ale wciąż nie ma nic lepszego na rynku, niestety
chciałem kupić tv Samsunga, ale jak zobaczyłem co się dzieje z ich w tv w robocie to głowa mała...
tylko Sony w pięcioletniej gwarancji, jak nie mają części po 4 latach to oddają całą kasę, dzięki temu zamieniliśmy w tym roku 55HX955 na 65X8505, całkiem dobry deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@widmowy_dziobak: hmmmm ja biorę przez internet, więc nie ma żadnej opcji wciskania - zaznaczam co chcę (czyli opcję bez ubezpieczenia), sprawdzają mój bik i decyzja jest pozytywna (mam wysoki score, a do 5k (czy coś koło tej kwoty) kredyty są teraz na oświadczenie), towar wysyłają, na maila i potem pocztą dostaję z banku info gdzie płacić raty itp.

w sklepach sprzedawcy zawsze starają się wcisnąć z ubezpieczeniem, co podwyższa cenę produktu,
@pyrawlkp: po pierwsze nie patrz na markę tylko na to co oferują dane marki w określonych cenach. Jak ktoś Ci mówi, że tylko sony to jakość, albo że samsung jest najlepszy lub tylko LG to znaczy tylko i wyłącznie jedno... Ch... wie o sprzęcie. Każdy model jest inny, jeden się opłaca a drugi nie. Jeden świeci rozsądnie a drugi to w swojej klasie zwykły kloc. Mirek @fordern dał Ci bardzo dobre