Wpis z mikrobloga

To wszystko jest śmieszne do momentu gdy oglądając Wiadomości #tvpis czujesz się tak jak przeglądając komentarze na Wykopie.

Włączyłem telewizor, akurat zaczynał się materiał o Misiewiczu. Myślę sobie, o, będzie dobrze, przecież Misiewicz to temat spalony, tego nie da się wybronić.

Można

Materiał zaczyna się gromkim hasłem POLITYCZNA NAGONKA NA MISIEWICZA. Okazuje się że to opozycja szkaluje wybitnego rzecznika prasowego MON. Chwila wprowadzenia, po to by Eliza Cassan (#pdk) III RP powiedziała wprost: "A za PO to wcale lepiej nie było"

Ja chyba śnię, i w tym śnie przeniosłem się do alternatywnej rzeczywistości Polski dwupartyjnej, gdzie są ci przy władzy i opozycja z gabinetem cieni. Wszak wszyscy co nie są za PiSem są spadkobiercami spuścizny za PO.

Później materiał się rozkręca. Przypomniane są wszystkie zasługi Misiewicza, o tym jak to dzielnie walczył o prawdę o Smoleńsku, o to jak asystował Madziarowi, jak to mu leki dobierał. Dziwnym trafem jego apteczny epizod został pominięty. O tym że opozycja w postaci PO przyczepia się do niego tylko dlatego że jest młody, no jak to tak młodych chętnych bojkotować. I jest w zarządzie tej spółki, tak, ale pragniemy zdementować doniesienia że jest w zarządach kilku spółek, to jest całkowicie wyssane z palca, w jednej może być. A tak w ogóle, to oni się uwzięli na niego, bo zaczęli go hejtować w momencie gdy dostał order za zasługi w obronności kraju. **Który i tak jest bezwartościowy, bo za PO to ten order dostawali dziennikarze zasłużeni politycznie**. I nastąpiło wymienienie z nazwiska i z portretu pamięciowego winowajców - Magdalena Jethon i Tomasz Zimoch, na szczęście ich politycznie wyczyściliśmy.

Do pełni szczęścia materiału potrzebujemy opinii eksperta, może publicysty z "wPolityce.pl"

No opozycja to powinna się w pierwszej kolejności uderzyć w piersi, bo za ich rządów to było #!$%@? nie


Dla Wiadomości, mówiła nowa reporterka polityczna - mierna, ale wierna.

Na szczęście ten polityczny niesmak zabił materiał który leciał po nim: kolejne zamachy islamistów na Europę we Francji.

#neuropa #polityka #bekazpisu
Joz - To wszystko jest śmieszne do momentu gdy oglądając Wiadomości #tvpis czujesz si...

źródło: comment_93zFn4vgCw4wb4pVHVmJmQCU4MmaT1Yp.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Faktycznie, ale nie jestem pewien czy hasło "rada nadzorcza" padło w tym materiale. Muszę przejrzeć jeszcze raz ten materiał, bo leciałem z pamięci ze wszystkim, na pewno był jeszcze jeden dziennikarz PO przypominany przez nich, ale nie pamiętam który.
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230: cóż, nareszcie nazywają rzeczy po imieniu a nie wmawiają, że jest raj na ziemi jak to było przed zmianami
@Lukardio: to ja Tobie to mogę doradzić bo zaciemniła Ci myślenie neoliberalna propaganda serwowana przez media mainstreemowe, które gardziły przez lata polskością i polską racją stanu.
  • Odpowiedz
@Joz: Skakałem dzisiaj po kanałach i natrafiłem na Wiadomości - dokładnie na wspomniany materiał. Byłem ciekaw w jaki sposób go wybronią. Tyle tylko, że w moich oczach sami się orali - order dostał także Zimoch i bodajże Niedźwiedzki, ''a przecież oni nie brali czynnego udziału mającego na celu obronę kraju''. No czyli mam rozumieć, że sami uważają, że to odznaczenie się jednak nie należy czy co? Nie rozumiem, jaki skutek miała
  • Odpowiedz