Wpis z mikrobloga

Ahoj turniejowcy!
Wybaczcie spóźnienie, ale wczoraj miałem egzamin poprawkowy i jakoś tak wyszło, że wieczorem nie byłem za bardzo w stanie opisać wszystko :D. Całe szczęście udało mi się, więc lecimy z turniejem!

WAŻNE INFO: Każdy zawodnik musi wysłać mi decklisty wszystkich swoich talii do soboty, godzina 11. O godzinie 12 WSZYSTKIE talie będą udostępnione w oddzielnym poście. Dlaczego tak robimy? Chcę uniknąć sytuacji, w której zawodnicy sobie znajomi będą podawać sobie nawzajem informacje. Każdy pokazuje, czym gra, aby szanse były równe. W związku z jednym banem należy przesłać mi decklistę 4 różnych talii (różne klasy). Jaki format? Preferowane są screeny decklisty z gry (robicie print screen, wycinacie fragment, na którym jest TYLKO talia + na górze nazwa) albo link do deckbuildera (TUTAJ). Sam udostępnię swoje jutro wieczorem jako przykład.

1) Do turnieju zgłosiło się 40 osób. Moim zdaniem najsensowniej będzie zrobić 8 grup po 5 osób. Zagramy każdy z każdym w grupach, awansuje 2 najlepszych graczy (najwięcej wygranych, przy remisie decyduje mecz bezpośredni między zawodnikami).
2) Turniej odbędzie się w sobotę o godzinie 17.
3) W związku z tym, że jednocześnie odbędą się wszystkie spotkania fazy grupowej, nie będę w stanie kontrolować każdego meczu. Zrobimy więc tak - każdy mecz OBU zawodników ma obowiązek screenować (screen w momencie ukazującym zwycięstwo). W razie jakichkolwiek prób oszustwa bardzo łatwo będzie wykryć, kto próbuje być "cwany". Aha, i jeszcze jedno - w przypadku kłótni przy braku tej "dokumentacji" jest powtórka meczu, więc bądźcie uważni :).
4) Około 16.30 w sobotę pokażę rozpiskę wszystkich grup + mecze kto z kim. Jak napisałem wyżej - nie mogę wszystkich skontrolować i poustawiać, po prostu gracie ze sobą mecze na zasadzie "zaproś znajomego".
5) Pula nagród :
Wczoraj już @hellgihad wstawił część nagród, które on przekazuje, co mamy jeszcze?
@v1xi funduje 20 Euro jako doładowanie do HS dla zwycięzcy turnieju !
@Renilen daje zwycięzcy do wyboru 2 klucze z całkiem pokaźnego zestawu (Octodad: Dadliest Catch,Super Time Force Ultra
Psychonauts, Outlast, Trine 3: The Artifacts of Power, PLUG & PLAY (xDDD), saga Deponi, Q.U.B.E.: Director's Cut)

#krolmirkohs #hearthstone #hs
  • 2