Wpis z mikrobloga

https://camilioflower.blogabet.com/

Po słabej końcówce sierpnia, w którym przy 74 typach miałem 39% WIN RATE, -44 PROFIT, -21% YIELD, przy średnim kursie 2.17 i średniej stawce 2.77, we wrześniu idzie już dużo lepiej.

44 typy, 50% WIN RATE, +40 PROFIT, +26% YIELD, średni kurs 2.46 i średnia stawka 3.61.

Wrzesień idzie bardzo, bardzo.. a ogólnie rzecz biorąc, podsumowując końcówkę sierpnia i początek września to wygląda to tak:

118 typów, 43% WIN RATE, -4PROFIT, -1% YIELD, średni kurs 2.29, średnia stawka 3.08.

Będzie lepiej! :)
#bukmacherka
  • 8
@L1tracz: nie gram progresją :) Blogabeta założyłem po to, aby zobaczyć, czy jakiekolwiek moje typowanie ma sens :) Oczywiście dobór stawek jest raczej na średnim poziomie ;) Powinienem to robić płaską stawką, ale no trudno.
@camilioflower: Ładnie, ja w ciemnej #!$%@? ostatnio prawie nic nie wchodzi chyba za bardzo chce. Wczoraj był ładny kurs na steaue pamietam @2.63 nie zagralem a dzis juz tylko jakieś @1.6 to pomyslalem, ze sie nie opłaca. Zapomniałem was tam podglądać, miałem też coś wrzucić czasem, was czyli ciebie i @iKrzysiek: ;d