Wpis z mikrobloga

@adios #wykop4windowsbug taka pierdoła - komunikaty o powiadomieniach nie są odświeżane z chwilą uruchomienia funkcji "Powiadomienia", tj. na liście powiadomień prezentowanej userowi nie widzę najnowszych (czyli brak żółtych notyfikacji, pomimo iż status na kopercie wskazuje na nieodczytane wiadomości). Dodatkowo zweryfikowałem na PC czy rzeczywiście mam oczekujące powiadomienie (aby wykluczyć problem opóźnienia w odświeżaniu indykatora na kopercie - potwierdziłem istnienie oczekującego komunikatu). Dodatkowo jeśli w tej chwili kliknę "Odczytaj wszystkie" odczytaniu ulegają wszystkie powiadomienia, nawet te omawiane wcześniej, te których nie ma na prezentowanej userowi liście. Postępowanie w tej sytuacji - konieczności odświeżania listy za każdym razem po uruchomieniu funkcjonalności komunikatów. Screen za chwilę.
  • 3
@HaHard: problem pojawił się przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, teraz - przy ponownym wywołaniu funkcji "powiadomienia", funkcja zadziałała jak należy, lista wiadomości jest aktualna łącznie z żółtymi wyróżnikami dla nowych wiadomości. Edit: Jeśli możesz Przyjrzyj się sprawie :)