Wpis z mikrobloga

Szynkarnia czeka na Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Między innymi mamy plugin AntiOfflineRaid - blokuje możliwość raidowania 10minut po tym jak gracz się wyloguje z serwera. Budynek traci całkowitą ochronę przed raidem po 48 godzinach.

Więcej info o serwerze znajdziesz > tutaj <

Obecnie nie gra zbyt wiele osób, więc na spokojnie możesz sobie ogarnąć bazę i inne rzeczy ;)

#rust #rustzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@KYCu: Trochę bez sensu, bo skąd ja mam wiedzieć, kto kiedy był na serwerze. Przychodzę, plantuję satchele na drzwiach a minęło akurat 10 minut od kiedy gracz się wylogował z serwera i #!$%@?, materiały zmarnowane. Chyba, że wchodząc w obszar szafy atakujący będzie jakoś powiadamiany o handicapie?
  • Odpowiedz
@HitSicker: tzn pojawia się komunikat, ze budynek jest chroniony, ale tylko po uderzeniu czymś. Poza tym 100% ochrony jest tylko przez pierwszą godzinę, z czasem ta ochrona maleje, a po 48h znika całkowicie.

Wiesz, sporo osób na tym serwerze to ludzie pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc nie mają 24h aby siedzieć w grze i pilnować dobytku, stąd zastosowanie tego pluginu.
  • Odpowiedz
Wiesz, sporo osób na tym serwerze to ludzie pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc nie mają 24h aby siedzieć w grze i pilnować dobytku


To tak jak ja. Po prostu wliczam to ryzyko w game experience ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz