Wpis z mikrobloga

#android #samsung #s4
No elo. Który rom polecacie? Musi byc szybki i stabilny. Chodzi o model i9505 lte. W tej chwili testuje Resurrection, czasami ma dziwne zachowanie i przycina. Testowałem tez Imperium LL, za dużo wodotrysków. Nie zależy mi ma appkach z S5/S6, tylko płynność, stabilność i dlugotrzymajaca bateria. Czekam na sugestie.
  • 19
@fabek: miałem cm11 czy 12 - nie pamiętam dokładnie. działałem na tym z 6 miesięcy i zbyt duża niestabilność (wywalała się kamera, gps itd). Jakieś 4 miesiące temu przerzuciłem się na AOSP z androidem 6.0.1 i bardzo fajnie tel działa, nie muli, nie obciąża baterii. Czasem się coś sypnie (np. bluetooth) ale wystarczy wtedy z recovery wyczyścić dalvik cache i śmiga znów wszystko ładnie.
@fabek: Wez to wszystko #!$%@?. Mialem juz kazdy rom jaki jest na xda. Nic sie nie sypie na tym ktory Ci podalem bo to oficjalny ROM od google, 1.2 gb ramu wolne, #!$%@? to, potem xposed + gravitybox i jest elegancko
@irondew: Już wcześniej znalazłem, ale dzięki za fatygę, jestem już zmęczony tymi gunwo romami pełnymi bajerów, ale też stockowymi ze spywarem w tle i śmieciami od samsunga. Tak więc dzieki mirku i bede testował niebawem
@irondew: O dzizaz jakie to zajefajne, recznie wrzucilem filemanagera do /system/app w twrp recovery i juz moge ogarnac reszte systemu. Dzieki 100x, wlasnie o taki sys mi chodzilo.