Wpis z mikrobloga

@soft1house: Tak ale pamiętajmy że w Korei Północnej zagrożenie jest większe. Tak jak napisałem. Gdy poczuje że zbliża się kres to... wiadomo może zrobić wszystko. Korea Północna ma bardzo dobre stosunki z Chinami. A więc każdy przewrót tym bardziej jest trudniejszy bo jakakolwiek ingerencja innych państw w ten przewrót mogła by doprowadzić do konfliktu z Chinami. A potem do wojny globalnej, więc ani USA ani inne państwa nie mogłyby nic zrobić.
@soft1house Sami ludzie nie dadzą rady. Zacząłby się jeszcze większy głód niż jest teraz więc i tak by się poddali. Ludzie chcą tam żyć jak jest. Im w myślach to aby co do gara włożyć. Przewroty prawdopodobnie im nie w głowach.
@soft1house Turyści są dokładnie obserwowani i inwigilowani. Jeśli tam chociaż powiesz na głos słowo propaganda to już do łagru. Ludzie tam odwracają głowę od inperialistów z zachodu bo wszelkie bliższe rozmowy wiadomo... obóz. Również turyści nie mają kontaktu ze zwykłymi ludźmi. Całe wycieczki są dokładne planowane aby nie mieli turyści kontaktu z szarymi ludźmi.

Turystów tam jeździ strasznie mało.
@Gruby_Mirek: a wróćmy jeszcze wcześniej. Powstanie Łódzkie z 1905. Małymi krokami przez cały wiek do wolności. Nie ma na świecie ludzi, którzy moga żyć w takiej odstawce jak oni. Może male plemiona gdzieś w Amazonii.
@soft1house Poczytaj sobie jakieś książki o szarych ludziach w Korei. Obejrzyj wywiady z uciekinierami. Każdy z nich mówi że ludzie w Korei serio oddali by życie za wodza. To już nie komunizm a ideologia Juche(czy jakoś tak) U nic bogiem jest wódz. Dla nich to jest słuszne. Oni uważają że my żyjemy źle bez wodza.
Wszyscy narzekają jak w naszym kraju źle ale my tu mamy jak u pana boga za piecem. Nie chciał bym żyć w takim reżimie gdzie na widok jakiegoś pajaca musiałbym salutować, kłaniać sie mu czy płakać jak sie mu coś stanie a on w każdej chwili może mnie rozstrzelać bo na jego przemówieniu na nosie usiadł mi komar ten kraj to jest jakaś paranoja
@Gruby_Mirek: Ciekawe że na początku jak pokazują jak #!$%@? sale, to jest napis 2016, a wiele razy czytałem, że tam liczą lata od narodzin Kim Ir Sena, a tu niespodzianka. Teraz nie wiem czy to mit, czy mają równoległe dwa czasy?