Wpis z mikrobloga

@mati1990: jakbyś mieszkał tam gdzie ja, to uważałbyś LTE za jeden z najistotniejszych wynalazków w dziedzinie łączności. Bez tego cudu miałbym magiczne 1 Mb/s to kabel więcej nie da rady i to zakładając, że on w ogóle by działał.
  • Odpowiedz
@pikus88: parę lat temu się przeprowadziłem w miejsce w którym nie było kabla, zgadaliśmy się na osiedlu pół roku truliśmy dupę osiedlowemu isp co dziennie kilka/kilkanaście maili co tydzień kto przejeżdżał koło ich siedziby to wstąpił i położyli światłowód. To że nie masz teraz nie znaczy że nie możesz mieć
  • Odpowiedz
@Globalny_Problem: pewnie obejrzę, ale nie pójdę do kina. Prędzej będę szukał jakiejś naj czy innej pani domu, dwa lata po premierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo pożyczę w jakimś vodzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990: kolego, ale ja nie mieszkam na osiedlu miejskim tylko na wiosce, gdzie jeden jeden sąsiad oddalony jest ode mnie o 100 a drugi o 200 metrów. Tutaj ugranie jakiegokolwiek światłowodu będzie problemem. Choć rozwiązanie jest, bo jakoś z rok do tyłu położyli światłowód kilometr dalej, z tym, że do dziś cisza kto nim zarządza i do czego służy.
  • Odpowiedz