Wpis z mikrobloga

Druga edycja #missmikro Grupa D(awansują 4 kandydatki)

Wyrównana grupa
Zasady.
1. Link do grup http://challonge.com/missmikro2
2. Głosujemy w ankiecie.
3. 32 grupy po 8 kandydatek co daje 256 kandydatki - 16 dzikich kart
4. Z każdej grupy awansują 4 kandydatki(jeśli w grupie jest dzika karta to dostaje automatyczny awans, a więc zostają 3 miejsca)
5. 16 dzikich kart
- 4 dzikie karty daję ja
- 8 dzikich kart dla 8 przegranych kandydatek z największą liczba głosów
- 4 kandydatki z 5 miejsc które przegrały najmniejszą liczbą głosów z 4 miejscem.
6. Nie słucham pretensji, że wybrałem słabe zdjęcie. Jeśli chcesz mieć wpływ prześlij mi zdjęcie na PW. Warunek jest taki, że nie może być photoshopowane.
7. W fazie grupowej będzie po jednym zdjęciu dla każdej kandydatki(naturalnym). W fazie pucharowej normalnie po 5 zdjęć.
#glupiewykopowezabawy
Pobierz atencjon - Druga edycja #missmikro Grupa D(awansują 4 kandydatki)

Wyrównana grupa
...
źródło: comment_rnHC9PYTdHB19lKQo2PM4bAM6xCn5VMu.jpg

Wybierz najładniejszą

  • Britney Spears 7.9% (145)
  • Lara Jean Chorostecki 1.2% (22)
  • Morena Baccarin 25.6% (472)
  • Marie Avgeropoulos 12.4% (228)
  • Sunny Leone 15.4% (284)
  • Katarzyna Skowrońska 16.6% (307)
  • Zofia Wichłacz 12.9% (238)
  • Nicole Lodl 8.1% (149)

Oddanych głosów: 1845

  • 23
@no_i_w_ogle: Jeśli chcesz możesz mi pomóc i podsyłać fotki. I tak dużo czasu mi to zajmuje, nie znam każdej z tych Pań, często wybieram fotki z czasów świetności. Britney była znana kiedyś więc z tamtego okresu zdjęcia. W fazie pucharowej będzie po 5 zdjęć i znajdzie się fotka z młodości i obecnie. Jeśli jakaś kandydatka nie wybroni się urodą teraz to trudno.
@JaLurek: Zmień telefon na taki obsługujący internet, jak wejdziesz jak człowiek przez przeglądarke a nie jakiś niedorobione aplikacje to normalnie masz ankiety ;)
@atencjon:

Głosuj na Skowrońską, bo o wiele ładniejsza od innych

Sprawdź wyniki ankiety

#!$%@?.jpg

Wygoogluj "morena baccarin"

Dowiedz się, że grywa w filmowych adaptacjach komiksów, których głównym targetem (filmów, nie komiksów) są stulejarze >20 lat

Zero zaskoczenia, znowu wygrywa babsko znane z jakichś gównofilmów, którymi stulejarze się podniecają albo taka co pokazała cycki w grze o srom
@zupa_z_kasztana: Nie, tylko co trzeci raz.

I tak jest dokładnie tak jak napisałem. Podczas poprzedniej edycji w komentarzach burza o tę blond-cipkę z gry o tron, ale i tak miażdżyła prawie całą konkurencję. To jak to jest, mnóstwo komentarzy z wieloma plusami o tym, że wcale nie jest taka piękna, a wygrywa wszystkie pojedynki łatwo?

Ano tak, że stulejki siedzą cicho, klikają na głos przy jej imieniu i cieszą się w
@Psychopathy_Red: Organizuję podobną zabawę na mirko i powiem ci, że osoby które są niezadowolone z bieżących wyników zawsze chętniej piszą komentarze. To potem tak wygląda jakby wszyscy byli na nie, a jakieś magiczne siły przepychały kandydatów. :P A po prostu jeśli się zgadzasz z wynikiem to najwyżej wrzucisz ładnego gifa z kandydatem i pójdziesz dalej.
Btw najwyraźniej kwalifikuję się pod stulejarza, to ja zaproponowałam Morenę. ( ͡° ͜ʖ ͡