Wpis z mikrobloga

@adhezja: przecież jesteś celebrytką od dawna już. Byłaś sławna przed tym wpisem i dlatego cześć Mirków poplusowała - bo sławna Mirabelka na screenie jest.

  • Odpowiedz
bo społeczeństwo ma #!$%@? na żale mężczyzn, i większość użytkowników to oni a jak różowa się pożali to: dasz radę, nie przejmuj się itd., a niebieski: i bardzo dobrze przegrywie, zabij się itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jormungand87: A później "hurr durr, faceci są słabsi psychicznie bo o wiele częściej popełniają samobójstwo"
  • Odpowiedz
@jormungand87: Popełniają częściej, ponieważ nacisk społeczny na facetów jest wielokrotnie większy, niż na kobiety. W dodatku są takie zachowania o których napisałeś - nie ma zrozumienia dla porażki czy problemów, nie ma też za bardzo nikogo kto by wysłuchał tych facetów (uprzedzając odpowiedź - kobiety w związku są nastawione na branie, żony takich facetów ich jeszcze mocniej gnoją w wypadku porażki), o wiele częściej spotykane są postawy, gdzie ludzie wyśmiewają
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Akurat przypadki, które kojarzę z otoczenia (niestety większość nałogowców to mężczyźni), miało aż zbyt wyrozumiałe otoczenie (w szczególności rodzinę), które już dawno powinno kopnąć delikwenta w dupę za zupełny brak inicjatywy do wyjścia z nałogu, mimo możliwości terapii.
Nie wiem co znaczy "etatowiec" i "#!$%@?ś" o których napisałeś, więc ciężko mi się odnieść. Prawiczek - fakt, głupi powód do szykan, ale co się pisze nawet tutaj na wypoku o
  • Odpowiedz
A wymaganie od ludzi zaradności powinno być normą niezależnie od płci.


@Pavuloon: Przykro mi, tak nie jest. Wymaga się zaradności od mężczyzn. Skłonność do nałogów też jest objawem większej presji społecznej (ucieczka przed problemami, które większość osób przerasta). Przez dowód anegdotyczny ("w moim otoczeniu...") to ciężko cokolwiek powiedzieć :)
  • Odpowiedz