Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@? anoni, muszę się #!$%@? wyżalić, efajki zażywam zanim jeszcze ktokolwiek o nich słyszał, niby można dzięki nim nie palić analogów i nie dostać raka, ale największym rakiem są miłośnicy i przeciwnicy epalenia. Zacznę od tych pierwszych.

Nie palę za dużo, zwykle buteleczka 10ml mi starcza na miesiąc. a bateria na tydzień, ale aż mam ochotę w niej zrobić zwarcie i włożyć do dupy osoby która mówi:

HEHE, ANON, JAK TAM TWOJA EZABAWECZKA, JA SOBIE KUPIŁEM OSTATNIO BOJLER 120L I ZESTAW AKUMULATORÓW OD TESLI, MAM ZAKAZ WJAZDU DO KRAKOWA, BO JAK SIĘ ZACIĄGNĄŁEM TO MOJA CHMURECZKA PRZEKROCZYŁA NORMY CZTEROKROTNIE


No #!$%@?, albo ci eksperci od smaków:

OSTATNIO SE KUPIŁEM LIKŁID O SMAKU CZOKOSZOKÓW WYSRANYCH PRZEZ TYBETAŃSKIEGO LISA PUSTYNNEGO, A TY CO, DALEJ TYLKO MIĘTOWE?


Tak #!$%@?, będę palił dalej tylko miętowe i buteleczka mi będzie starczać na miesiąc, bo #!$%@? mogę. ale już na tyle o "miłośnikach" przejdę do tych drugich.

NO WIESZ, JA KIEDYŚ KUPIŁEM TO GÓWNO, ALE SIĘ STRASZNIE DUSIŁEM, JAK TY MOŻESZ TO PALIĆ? JA WOLĘ SIĘ KRZTUSIĆ #!$%@? STAREGO W MOJEJ BUZI.

CZYTAŁEM W INTERNECIE, ŻE TO STRASZNIE SZKODLIWE JEST, MOŻNA ZDECHNĄĆ, JUŻ ZDROWSZE SĄ MOJE PAPIESKIE BEZ ZABEZPIECZEŃ, U HALINKI NA TARGU KUPUJĘ WAGON ZA 37,21 I STARCZA MI NA NIECAŁY TYDZIEŃ


No ale szczytem szczytów są ci cali moralizatorzy i buldupiący, że oni muszą kupować paczkę po 14,88, bo w #!$%@? akcyzy, a ja mogę sobie kupić wszystko o wiele taniej, a skoro to takie niezdrowe to nałóżmy akcyzę na to i regulujmy rynek, kadzidło se stare #!$%@? opodatkujcie, bo też je palicie.

#pasta #heheszki #vapenation #epapierosy
  • 7
  • Odpowiedz
  • 2
@Jakses Mądrze gadasz. Ja ostatnio rzuciłem to w #!$%@?. Teraz nie palę nic.
Lepsze to niż zwykłe faje ale nikotyna bardzo dezorientuje organizm. Tobie też radzę i polecam.
  • Odpowiedz
@Jakses: po mnie jechali że kupuje olejki od dilera dopalaczy bo w tv było... i że kupuje po 2zł a nie 15zł... a ja mam #!$%@? i jaram się tanimi i dobrymi smakami zmieniając codziennie a reszta niech miesza te swoje apy i inawery i czeka aż się 'przegryzie" () przynajmniej mają czas żeby trzasnąć fotę swojej grzałce...
  • Odpowiedz