Wpis z mikrobloga

Cześć, mieszkam w Rzeszowie, ale teraz szukam pracowników ze stalowej woli. Jakie portale ogłoszeniowe w Stalowej funkcjonują sprawnie ?

W rzeszowie wiadomo - mieszknie, praca - szukamy na rzeszowiak.pl Jak to wygląda w stalowej ?

#stalowawola
  • 10
  • Odpowiedz
@ufoludek-zkosmosu: no właśnie na olx widzę tylko kilkanaście ogłoszeń o pracę, z jakiegoś powodu tak jest. Opłaty za umieszczenie ogłoszenia to jedno, ale na rzeszowie tych ogłoszeń jest masa.

Jest jakiś portal regionalny u Was ?
  • Odpowiedz
@135piotr: przecież w takiej placówce to handlarz jabłek i cebuli może pracować. Różnica taka, że zamiast warzyw i owoców, chcecie wcisnąć kredyt albo "inwestycję" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kebobi: Inwestycjami się nie zajmujemy - na szczęście ! Też nie jestem fanem

Natomiast przykro mi mi to mówić, ale handlarz cebuli tematu nie ogarnie. Oczywiście kwestia przyuczenia wchodzi w grę, ale uwierz mi, że konkurencja jest duża, plany nie małe - nie ma lekko. Ale nie jest też źle :) Nie jest to taka fajna praca jak się z boku patrzy.
  • Odpowiedz
@135piotr: wiem, kiedyś z ciekawości na studiach poszedłem na miesiąc sobie popatrzeć na taką pracę w oddziale (wówczas Kredyt Bank). cytując klasyka: "to jest dramat #!$%@?" :)
najbardziej było mi szkoda starszych osób, które wbijały wybrać 50 zł z konta, a wychodziły z kartą i inwestycją.
cele spełnione, pracownicy piją szampana, a babcia w dupie
  • Odpowiedz