Wpis z mikrobloga

Czy duże sklepy internetowe (edym, smooke itd) zamykają kompletnie sprzedaż online po wejściu w życie przepisów ustawy? Czy zostawią sklep z możliwością zakupu aromatów, jakichś akcesoriów niepodlegających ustawie itp? Pytam bo poza tymi sklepami cięzko dorwać aromaty capelli, tpa itd. Inawera zostawia na 100% sprzedaż aromatów i baz 0 wysyłkowo, no ale nie mają aromatów innych firm afaik, jak reszta? Wołam @Smooke_pl #epapierosy #mojliquid
  • 9
@teh4esz: Smooke wrzucił takie info: "Po tym terminie uruchomimy nową witrynę, jednak dostępne będą tam wyłącznie aromaty i bazy beznikotynowe." W sensie po 7 września ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakie ma być max stężenie nikotynych? Pewnie będzie kupowało się beznikotynowe i rozrabiało się z tymi śmiesznymi pojemnościami nikotynowych, chyba będzie trzeba zejść z 6 na 3mg.
A e-dym mnie wkurza niemiłosiernie bo żadnych info nie dają.
Wołam
@MatexN: Przypominam po raz enty: po 8 września nie zniknie wszystko z półek jak za dotknięciem magicznej różdżki. Do końca listopada możemy produkować wszystko co mamy w ofercie, tj. dla jasności bazy nikotynowe i liquidy powyżej 10ml, a do końca maja 2017 je sprzedawać. W skrócie mamy jeszcze niecały rok spokoju (w miarę).