Wpis z mikrobloga

Ktoś przedawkował http://www.tojedobre.pl/demot/0_0_0_1160494580_middle.jpg A to tylko dwa znaleziska.

od przeszło 8 lat, głosuję wyłącznie na Korwina. Więc takie insynuacje kieruj do potencjalnych wyborców Wiplera, których nawet przykład palikota nic nie nauczył. A Ty poprzednio komu powierzyłeś swój głos? :) ps PO odradzałem wszystkim dookoła od samego początku. Natomiast dla JKM zdobyłem elektorat ~60 osób spośród, których wielu "zajawiło się" równie mocno i przekonało dalsze kilka/naście osób.


Ty uważasz, że Korwin z KNP ma wygrać i rządzić? On ma 71 lat. Sam zawsze mówi, że nie chce rządzić, a doradzać. Wg mnie to chodzi o to, by dostał te 5% I miał dostęp do mediów, choćby poprzez mównicę sejmową. Poza tym myślisz, że subwencje schowają do kieszeni? Korwin i całe to środowisko (Michalkiewicz itd), to publicyści. Oni mają otworzyć oczy, edukować. A Korwin wychować sobie następce. Który będzie mógł myśleć o wygranej.


Frydlę czeka.

to czysty, niczym nie zmącony populizm


Tym bardziej, że Wipler nie ma szans na jego realizację.

ale przyznaj, że w przypadku JKM to nie byłby populizm, a realne działanie. I tak, by było. Państwo nie jest bogate, gdy ma dużo w budżecie. Państwo jest bogate, gdy bogaci są Obywatele!


Ze znaleziska o Baumanie.

najpierw musiałby się znaleźć taki, który mnie przegada. (bo ja jestem agregatem poglądów JKM, Michalkiewicza, Ruchu Narodowego etc) A wbrew temu co piszesz, tylko raz jebłem komuś za poglądy (właśnie 11.11, bo reszty nie było widać, lub się za policją chowali).


jestem ateistą od dziecka, jestem za legalizacją WSZYSTKICH narkotyków.


#lewackihumor #korwinizm #lolcontent

Teraz czekam na #flamewar #butthurt i wyzwiska od lewaków.
  • 24
@Threepwood: @fir3fly: @Baron_Al_von_PuciPusia:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/korwin-mikke-giertych-to-mily-czlowiek,33944.html

Bardzo mało znam tych panów, ale w trakcie rozmów Roman Giertych był bardzo miły, a Marka Jurka bardzo szanuję, bo to krystalicznie uczciwy człowiek - mówił Korwin-Mikke. - Chociaż programu Jurka w ogóle nie znam - dodał szczerze.


Wybitny strateg polityczny