Wpis z mikrobloga

Zagrałem 5 meczy w #bf1 więc całkowicie mnie to upoważnia to wydania rzetelnej recenzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

let's get right into the news

O jakości modeli nie będę się rozpisywał bo i komp nie jest najnowszy. Gra dobrała mi ustawienia medium na wszystko, co pozwoliło mi doświadczyć truly cinematic experience ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ustawienia zmieniłem na low wszystko i zagrałem już z normalnym, płynnym obrazem. Lista bugów graficznych, więcej bugów nie pamiętam:
-po 2 śmierciach ręka mi latała w nadgarstku jak helikopter
-rozwalona ściana nie była dla mnie rozwalona co skutkowało tym, że przeciwnicy do mnie grzali i dopóki nie ogarnąłem że stamtąd pojawia się ogień z luf to ginąłem.

Muzyka fajna, ale domyślnie #!$%@? uszy - jest za głośna w stosunku do reszty dźwięków, radzę ściszyć. Czasami nie słyszałem wybuchów granatów koło mnie i tych od których ginąłem.

Zagrałem sobie rusha, niestety nikt nie ogarnia, że należałoby je chronić punktów bo muh sharpshooter stojący na bokach mapy grzejący do innych sharpshooterów, więc na 4 ataki i jedną obronę miałem 4 winy na ataku i jedne lost na obronie. No #!$%@? brawo. Nie wiem czy w tej grze dadzą możliwość tworzenia serwerów przez społeczność tak jak to miało miejsce w poprzednich bfach, ale jeśli nie to bez limitu sharpshooterów można iść sobie podciąć żyły.

Brak możliwości rozwalenia czołgów z dużej odległości powoduje, że są op. Są oczywiście te stałe działka które można użyć, ale znając twój team dobiegnie do ciebie ktoś z przeciwników i włoży ci granat w odbyt bo oni są zajęci strzelaniem. Dopóki nie jesteś zgadany z kilkoma osobami i jako assaulci nie podbiegniecie i nie zaczniecie sypać na niego granatami to was przesieje aż miło. Oczywiście w rytm zamków twoich sharpshooterów.

Fajną rzeczą jest kawaleria, jak nie ogarną jak wjedziesz to możesz fajnie powycinać, ale dużym minusem jest to że nie możesz biegać tylko z mieczem już bez konia. Chciałem się pobawić w kamikaze, ale niestety tylko łopata została mi do wyboru :(

To co mnie jeszcze #!$%@?ło do granic możliwości to to żeby zmienić klasę po śmierci musiałem przyspieszyć pasek trzymając spację(chyba) jakby nie mogli zrobić tego krótszego albo natychmiastowego. W bf3 można było spokojnie zacząć zmieniać klasę, a nawet inwentarz, a wskrzeszenie po prostu minimalizowało layout i grałeś dalej. Btw nie zostałem ani razu wskrzeszony, ktoś musi przecież strzelać ze snajperek ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Mi osobiście duże, otwarte mapy się nie podobają, to jest to czego unikałem w bf:bc2 i tego samego unikałem w bf3, więc dopóki gra nie znajdzie się w bundlu za 20zł pewnie nawet na nią nie spojrzę. To tyle. Napiszcie swoje wrażenia

#pcmasterrace
  • 1