Wpis z mikrobloga

Potrzebuje telefonu do dobrych zdjęć ( w tej cenie ). Nie gram w wymagające gry, chciałbym by był dobry dotyk, dało się coś sprawdzić w internecie.
Nie zależy mi na jakości muzyki ( ale żeby dobrze było słychać rozmówcę ). Bateria ważne by 1 dzień użytkowania wytrzymała. Chciałbym, żeby była karta pamięci sd ( lub bez, ale z wbudowanym 32GB ROM < )

Chcę wybrać pomiędzy
Xiaomi Redmi 3 Snapdragon 616 Octa-Core 1.5GHz 2GB RAM 16GB ROM - 124$ ( + ~30$ )
Xiaomi Redmi 3 Pro Snapdragon 616 Octa-Core 1.5GHz 3GB RAM 32GB ROM - 157$ ( + ~30$)
Xiaomi Mi4C Qualcomm Snapdragon 808 Hexa-core 1.8GHz 3GB RAM 32GB ROM - 198$ ( + ~30$)
lub
Lenovo Moto G 16GB 3rd Gen 2GB RAM Qualcomm Snapdragon 410 (4 rdzenie, 1.40 GHz, Cortex A53) - 799zł

Nie chciałbym dużo dopłacać do lepszej wydajności jakbym miał jej nie odczuć w swoich zastosowaniach.
Moto będzie zauważalnie lepsze foty od Redmi3, żeby dopłacić te 200zł za full polską gwarancję, gorszą wydajność?

#android #xiaomi #redmi3 #redmi3pro #telefony
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czerwonyziemniak: inne telefony nie pociągną appek: jakdojade i przeglądarki? bo 70$ więcej od Redmi3.
Chyba, że jest spora różnica w fotach w Redmi3 i Mi4c. i Mi4c (po za wydajnością ) ma start od Moto g 3rd?
  • Odpowiedz
@Lewo: Mi4 był flagowym modelem Xiaomi. Moto i Mi4 mają chyba ten sam aparat zamontowany, tylko inna przysłona. Na pewno Xiaomi wybrakowane jest o LTE800, ale to jest odczuwalne tylko na wsiach.
  • Odpowiedz
@asd1asd: ten mi4 nie ma też fdd-lte 2600mhz, co widzę play używa. i nie ma w ogóle tdd-lte. robi to jakąś różnice?
i 16GB ROM nie za mało?
  • Odpowiedz
ten mi4 nie ma też fdd-lte 2600mhz, co widzę play używa. i nie ma w ogóle tdd-lte. robi to jakąś różnice?


@Lewo: Rownież nie mam pojęcia, ale na chłopski rozum nie będzie wspierane LTE jeśli operator nadaje na 2600 mhz

a sony xperia z1 compact vs m4c? kosztują praktycznie 900zł

Nie mam całej bazy telefonów głowie, musisz sobie sam porównać zdjęcia oraz ich wydajność :D
Ale jestem święcie przekonany że
  • Odpowiedz
@czerwonyziemniak: teoretycznie play nadaje też na lte-800mhz ale nie korzysta z tego jakoś ( tzn wg wiki ma takie nadajniki, mimo, że w reckach często słysze, że tylko orange ma )
  • Odpowiedz
@Lewo z1 co do fotek nie polecam, aparat jest mocno sredni. Sam wlasnie czekam na RM3 Pro, bo mi sie Z-ka zbila, zobaczymy jak to bedzie tam wygladac. Widzialem fotki z RM Note 2 i z Mi4 i byly bardzo ladne jak dla mnie.
  • Odpowiedz
teoretycznie play nadaje też na lte-800mhz ale nie korzysta z tego jakoś ( tzn wg wiki ma takie nadajniki, mimo, że w reckach często słysze, że tylko orange ma )


@Lewo: czyli krótkim słowem uznaj po prostu że nie nadaje.
  • Odpowiedz