Wpis z mikrobloga

Mireczki od #pcmasterrace, aktualna karta dokonała żywota i stoje przed wyborem nowej. Mysle nad gtx 1070. Tutaj pojawia sie problem bo nie wiem która wersje wybrać. Oglądałem ten film od morele.net
i wyglada na to ze zotac amp jest najmocniejszy, do tego ma 5 lat gwarancji. Ewentualnie jeszcze myślę nad zachwalanym tu msi. Bede gral pod fullHD. Czy ktos ma inne zdanie? Jeżeli tak to dlaczego? Z góry dzieki za pomoc! #pc #upgradepc #kartagraficzna #gtx1070 #pcmasterrace
  • 24
@theartoftrolling: A jesteś pewny że jeżeli grasz "tylko" na FullHD to nie przepłacisz za 1070? Chwilę temu miałem podobny dylemat i wyszło mi jednak, że 1060 to takie optimum. Jak jesteś pro i kasa się nie liczy to oczywiście się nie #!$%@?, ale mi wyszło że EVGA 1060 Gaming za 999PLN jest na tyle zajebista że w moim przypadku nie ma sensu płacić jednak 1.5x-2x więcej.
@Tak_masz_racje: oczywiście, jest duża - ale różnica w cenie też jest dla mnie duża :). Co do RX 470 to miałem go długo na celowniku, ale nie znalazłem tak cichej konstrukcji jak ta EVGA, a to też jest dla mnie ważne. Nie jestem pro-graczem i nie mam nieograniczonego budżetu - celując w rozdzielczości ponad FullHD na pewno nie rozważałbym 1060, podobnie jeżeli chodzi o dalszy horyzont czasowy. Od paru generacji udaje