Wpis z mikrobloga

Dostałem dziś ciekawe pismo z windykacji według którego mój nieżyjący 15 lat dziadek miał jakiś dług w idea bank.
Po pierwszym rzucie oka się nawet przeraziłem, bo rodzice za moich dziecięcych lat jakiś kontakt z ideą mieli, ale już po kilku głębszych widać, że pismo to jest jakaś kiepskiej jakości zarzutka.

Jak już się pośmiałem z cebulaków którym żal na pieczątkę 15 zł z allegro(jest wydrukowana) i fajnej grafiki wagi to naszła mnie myśl, że tym gimbo oszustom może się jeszcze naciąć jakaś staruszka czy inna niewinna mniej spostrzegawcza osoba i teraz moje pytanie do Was mirki.

Czy jest sens zgłaszać na policje? Mają możliwość namierzenia tych trefnisiów albo chociaż poblokowania tych fejkowych numerów?

#oszukujo #pytanie #bagiety #afera
DobreImbyzKarynomISebom - Dostałem dziś ciekawe pismo z windykacji według którego mój...

źródło: comment_U7sQDhZKoaPrwhCeUHrPkwj7xCao1tLI.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Czy jest sens zgłaszać na policje?


@DobreImbyzKarynomISebom: Jeszcze się #!$%@? pytasz. Jakiś #!$%@? cebulak, Janusz #!$%@? bankowości próbuje oszukiwać ludzi a ty się zastanawiasz czy zgłaszać. Leć z tym na policję i uratuj wiele możliwych ofiar.
  • Odpowiedz