Wpis z mikrobloga

@jara: Ja klasycznie zacząłem od mikrodronów pokroju cx10/h8 mini. Później przez krótki okres był jakiś Phantom a ostatnio znowu klasyczną tarantulką śmigam (pewnie do szybkiego zniszczenia) i postanowiłem jednak skupić się na 210/250. Na jakiej ramie składasz swojego drona?
  • Odpowiedz
@krolik_wie_lepiej: Ja zacząłem od Tarantuli ale szybko mi przyszły części do f450 więc się przesiadłem po oponowaniu jak się lata. Później Inductrix mi wpadł w ręce w dobrej cenie i tak się zaczęło z micro dronami. Ostatnio kupiłem ramę KingKong 210GT, oraz silniki też KK bo tanie a podobno całkiem dobre. FC, który mi idzie to CC3D. Jeszcze do tego regle DYS XM20A, jakiś nadajnik video trzeba kupić, bo kamerę
  • Odpowiedz
@eternaljassie: Nie wprowadzaj ludzi w błąd: po pierwsze gogle mają wejście AV in, więc można swój odbiornik bez problemu podłączyć, po drugie za 200zł nie ma lepszych gogli (wiadomo że jak porównasz to do headplayów za 1000zł to opinia nie może być dobra ale come on). Może pomyliły Ci się z VR-007? Bo to całkiem inna jakość :)

Jeszcze lepszym wyborem ale 75zł droższym byłyby Eachine VR-D2, które biją na głowe
  • Odpowiedz
@dremel20: @eternaljassie: informacyjnie dodam dwie rzeczy - dopiero te najnowsze rewizje EV800 posiadają AV-in. Również myślałem, że tego nie ma (sądząc po starych recenzjach) :)
Druga sprawa to cena - nie wiem czy to chwilowa promocja, ale poprzez aplikacje na komórce google kosztują 50 dolarów co można jeszcze ładnie zbić punktami - ja mogę je mieć za 45$ i myślę, że w tej cenie niczego lepszego nie znajdę.
  • Odpowiedz