Wpis z mikrobloga

Normalnie start trwa 5 minut. I nie powinno się robić aktualizacji np z 12 na 13, bo potem takie rzeczy się dzieją. Czysta instalacja wyłącznie.
  • Odpowiedz
@hoppek: ostatnio robiłem akutalizacje w lipcu czy czerwcu, zawsze automatycznie gdy tylko wykryło. Tym razem troche odczekałem i nawet nie zauważyłem że to kolejna wersja, myśałem że zwykły update 12
  • Odpowiedz
@darkroman: jeśli się ma np CM12 i robisz update z buildu na build, to spoko, tu sie nic nie popsuje. Ale jeśli przeskakujesz o cały numerek tj 12 na 13. to zaleca się czystą instalację, bo inaczej telefon się nie uruchomi, będzie bootloop.
  • Odpowiedz
@hoppek: panie kochany, żebym ja to tylko wiedział. Na początku jak przechodziłem an cm11 to korzystałem z oryginalnego recovery nexusa, później zaznaczyłem w automatycznych akutalizacjach "akutalizuj również recovery" no i zainstalowało mi się to. Nie grzebałem więcej bo nie było potrzeby
  • Odpowiedz
@darkroman: no i własnie zrobiłeś błąd. Bo z tego recovery CM raczej się nie korzysta, a tym bardziej nie zaznacza się tej opcji w ustawieniach. Praktycznie zawsze w instrukcji instalacji customów zalecane jest własnie korzystanie z TWRP/CWM
  • Odpowiedz