Wpis z mikrobloga

@theone1980: rozumiem, że jeśli nie mam nic przeciwko przeprowadzaniu operacji na żołądku, ale patrzenie na nie mnie brzydzi i nie chciałbym ich oglądać na billboardach, to również jest to "logika lewicy"?
  • Odpowiedz
@Laserade:

Looool, bardziej nietrafionego porownania nie mogles zrobic, doslownie nic w nim nie pasuje.


Wczoraj robiłem trafniejsze, np. do zdjęć z rzeźni lub wycinania hemoroidów. Dziś już tylko mam ochotę niewybrednie wyśmiać.

W skrócie: można uważać, że coś jest normalnym zabiegiem, a jednocześnie drastycznym i nienadającym się do przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz
@pawlak: to po #!$%@? ta cywilizacja sztuka kultura/? żeby płodami straszyć? a jak prawacy zdobędą władzę i bedą lewaków mordować, eutanazja przymusowa, dalej będzie fajnie?
  • Odpowiedz
@theone1980: ale to nie jest przyjemny dla oka widok. Nie chciałbym go oglądać. Nie znaczy to, że jestem za zakazem ciąży. Wg Ciebie jestem hipokrytą, bo nie chce zakazywać czegoś czego nie chce oglądać na bilbordach w mieście.
  • Odpowiedz
@Yahoo_: mnie #!$%@? tylko to, znam kwanty, kwarki, gonimy w kosmos, a najsłabsze jednostki mordujemy jak dzikusy przed przed odkryciem ameryki, #!$%@? co za wstyd przed obcymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@theone1980: o bulwa. Sam jestem prawak ale te bilbordy są obleśne i mają mało wspólnego z zabiegiem usunięcia ciąży.

To tak jakby weganie robili bilbordy zniechęcające do jedzenia mięsa tylko przez pryzmat obrazu z ubojni koszernej.

Już wam sie w dupach poprzewracało od tego podziału świata na lewicowy/prawicowy i bronicie debilizmów byleby nie przyznać się do błedu drugiej stronie.
  • Odpowiedz
o aborcję podział nie jest taki płynny, obie strony mają różne środki


@theone1980: No, jedni mają cywilizowane, kulturalne a inni obsceniczne i groteskowe ( ͡ ͜ʖ ͡)
A zwierzątka są tak samo najsłabsze jednostki, które mordujemy jak dzikusy. A ty jeszcze w tym bierzesz udział, wstyd przed kosmitami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz