Wpis z mikrobloga

@owocliczi: W cenie DW (oryginalnego) można nabyć np. Orienta także szkoda kasy na te zegarki. Jak go kupować to #!$%@? i za poł roku wyrzucić nie jest to warte więcej niż 10 zł. Oglądałem kiedyś wklepie oryginalny, nie wiele się różni od #!$%@? na ali, na penwo ma lepszy pasek poza tym odróżnisz go tylko jak weźmiesz w rękę (waga)
  • Odpowiedz
@owocliczi siostra kupiła sobie ten kolorowy. Totalnie nie podobał mi się na zdjęciu ale jak już przyszedł to stwierdziłam, że nie jest taki zły. Na ręce ładnie wygląda, tarcza też wygląda spoko.
A jeśli zastanawiasz się nad którymś z tym (chyba, że to tylko zdjęcie poglądowe) to wybierz ten po lewej :P
  • Odpowiedz
@Winters_III: Mam ich bardzo dużo, a mechanizm jest Japoński. Ja nie upieram się przy tym, że to jest super zegarek, tylko nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że podróbki wyglądają tak samo, bo nie wyglądają.
  • Odpowiedz
@fegwegw: Pozazdrościć Ci, podróbki nie wyglądają tak samo, wiadomo, że są z gorszych materiałów ale z paru metrów nie odróżnisz na ręcę czy masz oryginalny czy podróbkę. Szczegolnie ze DW jest masa na ali, wiec marka jest spalona
  • Odpowiedz
Szczegolnie ze DW jest masa na ali, wiec marka jest spalona


@Winters_III: Jest spalona, pod warunkiem, że nosisz zegarek na pokaz, jeśli nosisz dla siebie, to ilość dostępnych podróbek nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
  • 3
@Winters_III Najtańsze podróbki z alli to straszna tandeta. I wiedząc na co zwracać uwagę, na pierwszy rzut oka idzie ja rozpoznać. Co nie zmienia faktu iż oryginał, mimo, że całkiem nieźle wykonany, nie wart jest pieniędzy, które za niego wołają.
  • Odpowiedz