Wpis z mikrobloga

Witam Mirki, to znowu ja. Jutro planuje zakupić telefonik Xiaomi Redmi 3S ale nigdy nie zamawiałem nic z chin ani z Ali.
Telefon upatrzyłem sobie u Goldwaya który ma mase dobrych opinii. Mam do Was w związku z tym 3 pytania:
1. Ma ktoś może z Was Redmi 3S i wypowie się naj ego temat?
2. Jaką formę dostawy wybrać u goldwaya? Słyszałem że przy Seller's Shipping Method nie ma szans aby wlepili mi vat. W ile czasu przychodzi paczka zamówiona tą metodą? Jeśli więcej niż 20 dni to raczej wybiorę DHL i będę się modlić aby nei naliczyli vatu.
3. Jaką formą płatności najlepiej i najbezpieczniej płacić?
#xiaomi #redmi3s #redmi3 #goldway #telefonyzchin #aliexpress
  • 16
@lukos124: Mnie się wydaje, że lepiej to sprawdzone. Bo wiesz, wymiana na nowy telefon może trochę potrwać.

A najlepiej, z tego co wiem, kupować xiaomi od ibuygou - gwarancja w Polsce, współpracują z miuipolska.pl.
@lukos124:
1) mamy ich całą półkę, świetny stosunek jakość/cena
2) dhl na pewno naliczy VAT - wszystko przechodzi przez ich agencje celną, + 70 zł netto za obsługę należności celnych
3) goldway to tak pewna firma, że nawet przelew T/T jest bezpieczny, wszystkie firmy z SH i HK zajmujące się Xiaomi propsują ich firmę, więc bez obaw!
@MiSpot: WYbierałeś opcje Sealed czy Standard? Domyślam się że przy Standard wgra mi Global rom a przy sealed zostawi china i nie wiem na którym łatwiej odblokować bl.
tak czy inaczej będziesz musiał wgrać china dev, żeby odblokować bootloader, ale przy globalu nie ma raczej sensu się bawić w odblokowywanie bootloadera. Ja nie kupowałem od goldwaya, kiedyś się przymierzaliśmy do dostawy od nich, ale w końcu nie wypaliło.