Wpis z mikrobloga

@BiesONE: @ufoludek-zkosmosu: no cóż wpadłem w problemy i nie wiem jak z nich wybrnąć. Od jakiegoś czasu jestem bezdomny. Spłacam kredyt który zaciągnąłem a raczej kilka kredytów niestety sprawa wygląda tak, że 90% moich zarobków idzie na spłatę kredytu a nawet więcej bo zużyłem kasę z kary kredytowej i jestem mocno w kropce. na razie pomieszkuje w aucie internet ciągnę z Macdonalda albo w pracy. niestety nie wiem jak mogę
@jupino: @BiesONE: obecnie posiadam około 65tys długu co składa się na 4 kredyty i karta kredytowa rata od tego miesiąca będzie wynosiła ok1665zł moje obecne zarobki to jakieś 2150zł niestety moja efektywność w pracy spadła więc nie dostaje premii pracuje jako projektant serwisant elektroniki. Po prostu ciężko mi się skopić bo żyję w ciężkich warunkach. Konsolidacji się boje bo wtedy mój dług urośnie o kolejne tysiące ale rata zmalej (nowe
@bcde: chciałbym ale jestem zameldowany u mamy wtedy zabiorą jej mieszkanie... niby nigdy nie miałem od niej wsparcia ale nie zrobił bym tego swojej matce poza tym posiada żylaki na obu nogach a to jest paskudna choroba
@zebrakXXIw: lepiej żebyś splacał małe raty niż gdyby w ogole nie mogli od ciebie ściągnąć nie boj sie konsolidacji od tego jest w sumie. Spróbuj dowiedziec sie jak zabezpieczyć matke moze sie ciebie zrzeknie czy inny myk prawny. W ogole czy to pewne na 100% że wejdą na nią? 1. uciekasz do innego kraju odbijasz się ściągasz matke...
@jupino: kurcze prawdopodobnie mogę ale to jest stabilna praca, na pewno mnie nie wyrzucą bo jestem zasłużonym pracownikiem w tamtym roku dostałem kilka tysięcy premi no i mam pewien mankament słaby jestem z angielskiego a tu mogę pracować z słabym angielskim a jako informatyk raczej bym nie mógł:( informatyk tak na start ma na ręke 2000zł a po roku nawet 2 razy więcej
@jupino: a kredyty na stworzenie własnego biznesu ale zniszczyły mnie certyfikaty i badania zgodności EMC wydałem na to ponad 30tysi a niestety jeden kredyt straciłem bo myślałem że pomnożę go na Forexie i straciłem wszystko prawie chciałem zarobić 2 tyle i rozwiązać umowę kredytową ale głupota teraz boli ...........
@bcde: kurcze ale co to było by za życie gdybym uciekł :) konsolidacja jest dobra możliwe, że posunę się i do tego.... wole matce nie mówić że mam takie problemy i tak ma sporo swoich na głowie a tak normalnie to nie wyglądam jak żebrak jestem uprany mam jedzenie nieraz jadam w Macdonaldzie a nieraz tylko siadam tam z laptopem podłączam się do gniazdka i serfuje w necie :) jeszcze nikt
#1000osob gdybym stał się youtuberem i miał około 10ty ludzi to możliwe, że zarobił bym około 15ty zł wtedy spłacił bym kartę kredytową i jeden kredyt wtedy moje zobowiązania miesięczne spadły by ok 441,46zł co umożliwił by mi wynajęcie pokoju i mieszkanie jak człowiek @bcde: @jupino: @BiesONE: taki mam plan obecnie