Wpis z mikrobloga

Piłem wczoraj albo przedwczoraj, ale raczej wczoraj dwa interesujące piwa. Był to Żubr Ciemnozłoty, który smakiem przypomina Stronga (tego dzisiejszego, nie dawniejszego) oraz Goldbrayner o mocy 9% nabyty w Lewiatanie, w którym ciężko wyczuć wzmacnianie spirytusem. Z okazji następnych upałów może wrócę, bo w zasadzie na słońcu i w upale każde piwo smakuje tak samo dobrze i sponiewiera jeszcze lepiej! #piwo #lato #upal #odpowiednienawodnienietopodstawaprawidlowegofunkcjonowaniaorganizmu
Pobierz ksionc - Piłem wczoraj albo przedwczoraj, ale raczej wczoraj dwa interesujące piwa. B...
źródło: comment_7ygHxnJKhejW6Te9oJdlP4W4NkZuyS8d.jpg
  • 5
@ksionc: tez czesto zdaza mi sie kupic goldbraynera supermocnego w lewiatanie jest tanie ale smakowo to jest porazka, jak bedziesz chciał wypic mocniejsze piwko to polecam żywiec porter 9,5%
@luka93: Piłem już tego portera, ale za ciężki na upał. Wczoraj pracowałem na zewnątrz i w ciągu dnia pękło 8 browarków, wieczorem zająłem się tymi mocniejszymi i strasznie mnie zmuliły, podczas gdy tamte wcześniejsze wręcz mnie pobudzały do pracy i idealnie nawadniały.