Wpis z mikrobloga

@krasnij: dzięki, może obczaję przy okazji. Choć wolałbym się skupić na jednej karciance, żeby nie zbankrutować.
Podbój mi w sumie podszedł, bo uwielbiam klimat Wh40k, ale na grę figurkową zwyczajnie nie mam funduszy i czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Papercat: ja grywam dosc duzo ( jak cos mozemy zagrac na octgn pyknac) ale niestety w gre obecnie nie warto juz inwestowac. Jezeli sie nic nie zmieni to GW sie rozchodzi z FFG i nie przedluzaja licencji przez co nic wiecej niz kolejne cykle nie wyjdzie.

A gra jest naprawde genialna, z wszystkich lcg jakie gralem ( a nie gralem tylko w call of cthulu najlepsza) szczegolnie ze im dalej tym
@aryss: właśnie tak czytałem, że raczej trzeci cykl będzie ostatnim. Niemniej zastanawiam się, czy i tak nie pozbierać gry do końca. Bardzo mi się spodobała, a karty cieszą oko. No i może baza graczy się utrzyma mimo braku nowych rozszerzeń. Wiesz, jak wygląda sytuacja z Warhammer: Inwazja? Chyba też dość szybko skończyli wydawać dodatki, ale ludzie chyba jednak grają dalej towarzysko?

W każdym razie to chyba nie pierwsza dziwna decyzja GW.
@Papercat: tak niektorzy graja w WHI ale tylko towarzysko, jesli masz kogos znajomego co lubi karcianki/uniwersum to niedlugo bedziesz mogl tanio ogarnac cala kolekcje od kogos i miec setki godzin zabawy tanim kosztem.
Decyzja dziwna ale moze miec sens, FFG od czasu przejecia przez Asmodee coraz bardziej rozpyucha sie na rynku figurkowym ( xwing/armada sa wraz z wh40k najlepiej sprzedajacymi systemami w stanach) niedlugo wchodza z runewars to nie dziwie sie
@aryss: właśnie zauważyłem na polskiej stronie Podboju, że turnieje są odganizowane w różnych miastach, ale w Poznaniu nigdy zadnego nie bylo :/
Przynajmniej dojazd do Wawy jest dobry :)