Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: Ja te mam domyslnie i jednak na pewnym poziomie zaczyna to przeszkadzac.. Tzn bardziej skomplikowanych ewolucji nie osiągniesz. Większość bardziej zaawansowanych przestawia jeden z przycisków na LB.
@Wirtuoz: akurat RT który jest analogiem bo mi przeszkadzało wrzucenie tam gazu.
Także na RB mam gaz a na RT boost, ale lepiej teoretycznie żebyś miał gaz pod analogiem jeśli nie będzie ci to przeszkadzało tak jak mi
@7damian7: jest sposób, aby wylecieć do piłki jak najszybciej się da, polega on właśnie na jednoczesnym wciśnięciu skoku i boosta, jeżeli ma się te przyciski defaultowo to trzeba się przyzwyczaić do naciskania ich kciukiem, ewentualnie przebindować gdzie indziej ;p Tu jest w skrócie opisane:

/edit przy tej metodzie niestety często można failować i zrobić obrót po pierwszym skoku, ale to jest kwestia wyćwiczenia :D
serekenha - @7damian7: jest sposób, aby wylecieć do piłki jak najszybciej się da, pol...
@serekenha: Przy padzie od 360 przyciski są na tyle blisko, że komfortowo wciska się je naraz, przynajmniej dla mnie.

Ja od siebie polecam zmienić klawisz od air rolla, bo standardowo nie mogłem się przyzwyczaić