Wpis z mikrobloga

@Gadzinski: bier na sprężynach, kieszonkowy. Teraz w modzie są lateksy i inne gąbki, ale IMO to tylko celowe postarzanie produktu. One nie są tak trwałe jak sprężyny. I bier twardy. Ja dałem się namówić na dosyć miękki, bo "dopasowuje się do kręgosłupa itd" bulszit, plecy mnie bolą i żałuję że nie wziąłem twardszego. Ten co kupiłem to marki Materasso, mimo wszystko polecam, bo poza tym że dla mnie za miękki, to
  • Odpowiedz
@Gadzinski: zastanów się nad japońskimi materacami typu Futon. Osobiście posiadam Futon klasyczny wypełniony w 100% bawełną, ale są też hybrydowe, bardziej utwardzone i inne. To jedyny materac na którym zasypiam dokładnie tak jak się kładę… Generalnie wstawać się nie chce :) Ja sam nienawidzę materacy sprężynujących.

http://www.slodkichsnow.com
  • Odpowiedz
@loopack: mam poduszkę profilowaną, bez niej #!$%@? mnie kark.
@piozag: mam sprężynowy i właśnie się nie wysypiam. W dodatku jest głośny i seks na nim brzmi jak #!$%@? dziwek w tanim amerykańskim motelu.
@dGustator: czy to nie jest zbyt miękkie?
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Zależy od tego jaki Futon wybierzesz. Mój klasyczny ubija się jak plastelina i co jakiś czas trzeba go przetrzepać, ale futony hybrydowe z bawełny i włókna kokosowego sprężynują, a z zewnątrz dostosowują się do kształtu ciała. Materace te są jednak bardzo ciężkie - ważą około 30 kilogramów. Materac jest miękki, ale jest to miękkość typu kładzenia się w wysokiej trawie :) Opadasz lekko, ale nie jest miękko. Ja korzystam z
  • Odpowiedz
@Gadzinski: mój jest miękki po przetrzepaniu (u mnie polega to na złamaniu go kilka razy w różnych miejscach), po czym się ubija i jest dość twardy - ale jest to twardość na takim poziomie, że nic nie gniecie :)

W sklepie mają różne rodzaje wypełnienia - musisz sam oszacować który będzie dla Ciebie najlepszy. Warto też zadzwonić i zapytać - Pani która prowadzi ten sklep jest bardzo pomocna. Ja mam klasyczny
  • Odpowiedz