Wpis z mikrobloga

Ma ktoś liste gier na wyłączność dla samego xbox one ew. dzielone z pc od początku "jedynki"?
Mam ps4 oraz ps3 i zastanawiam się czy kupić xboxa one. Interesuję mnie forza, ale sama forza mnie nie przekonuję, żeby kupic kolejną konsolke. Bije się z myślami bo nawet za używke te 900zł trzeba dać. Niby forza, niby wsteczna kompatybilność, no ale jednak kolejna kasa do wydania, i 98% gier na ps4 wychodzi.

#xbox #konsole #xboxone
  • 21
@Unife: dorzuce od siebie Sunset Overdrive (staroc, tytul startowy, ale gierka zajebista) i Quantum Break (sposob prowadzenia fabuly jest dosc innowacyjny, sama gra dupy nie urywa, ale jest calkiem spoko, takie mocne 4 z plusem w skali szkolnej)
@rybak17: @panopticon: na olx w Warszawie faktycznie używki 800zł są, coś tam stargować pewnie można. Popatrze jeszcze gearsy i halo na yt bo nigdy mnie te gry nie przekonywaly. No nic prześpie się jeszcze kilka nocy i zobacze ;)
Dzięki za liste

Wkurza mnie jeszcze, że nowe kierki logitecha są podzielone na konsole sony i ms, mam g29 ale już w forze bym nie popykał na kierze. Niby są te
@Unife: Wkrótce premiera ReCore na XO i W10, gra zapowiada się świetnie. W przyszłym roku wychodzi jeszcze Crackdown 3. Na XO są też dostępne niektóre exy z x360.
@rybak17: ale jednak już te kilka stówek na nówce już spada, a używke zawsze się sprzeda w podobnej cenie co się kupiło.
@Rascus: właśnie ta wsteczna mnie też kusi. A jak to jest, będzie trzeba kupic gierke cyfrowo, czy płytka z x360 będzie działała?
@Unife: Gra jest uruchamiana w emulatorze, dlatego musi ja ściągnąć, a żeby to zrobić przypisuje grę na stałe do konta. Wprowadzając wsteczną kompatybilność MS podawał, że jeśli ktoś włoży taką płytkę do innej konsoli to pojawi się tylko możliwość kupienia gry. Żeby uruchomić grę z x360 z płytki lub z abonamentu musisz mieć podpiętą kartę/paypala do konta MS. Płytki z gier dedykowanych XO można odsprzedawać.
@pazdzioch564: nie mam dobrego kompa, mój komputer jest z 2008 roku, a laptop jest typowo do przeglądania neta i pracy. Wydatek na nowy komp to koło 3500 z akcesoriami i monitorem, a xbox one 800zł. Kalkuluje mi się, a zreszta granie na konsolce jest przyjemniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pazdzioch564: golda nie będę kupował, raczej jako główną konsole na granie po sieci będę traktował ps4, a tam płace ps+ więc dwa razy za abonament nie będę płacił. No ale nigdy nie mówie nigdy, że się nie przerzucę bo z goldem lepsze gry daje ms niż sony z ps+.
Co do tego ea to się zastanawiałem, ale jak wróce z roboty muszę luknąc czy gold jest do tego potrzebny.