Wpis z mikrobloga

@Svoboda: ktoś z nocnej zmiany moderacji go zbanował parę godzin temu, też nie wiem dlaczego

Użytkownik zbanowany do 21.08.2016

za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, nieodpowiednie zachowanie


ostatnia aktywność 5 godzin temu (ok 02:30 w nocy)
@Moderacja: dla podniesienia Wam cisnienia. Jest tu kilku mirkow ktorzy robia swietna robote w tagu ale Wy jak zwykle musicie dolozyc swoje pare groszy... zniechecacie tylko tych ktorym sie chce i potrafia robic niezla robote w tagu .
za napisanie "k***a" w kontekście olimpiady RIO


@urwisjakichmalo: Nie w kontekście olimpiady, a jako zwrot pod adresem konkretnej osoby. To różnica. Rozumiem, że jest to lubiany przez Was użytkownik, tworzący naprawdę dobre treści w tagu #syria - jak najbardziej to doceniamy. Ale fakt, że ktoś prowadzi fajną aktywność w jednym z tagów, nie powoduje, że nagle ta osoba dostaje parasol ochronny i nie musi przestrzegać regulaminu. Regulamin obowiązuje wszystkich, tych tworzących
@a__s: A jak odniesiesz się do takiej sytuacji:

pewien użytkownik:

widzę, że KOD wywołuje coraz większy ból dupy


ja:

w takim razie nie powinieneś przyjmować wieczorem tylu chłopaków z KOD-u


a @Moderacja uznała zgłoszenie "atakuje mnie" za słuszne?
Czy rolą moderacji powinno być reagowanie na obelgi w komentarzach czy cenzurowanie ich poprzez doszukiwanie się kontekstu w uszczypliwej odpowiedzi na komentarz zawierający zwrot "ból dupy"?
@milos88t: Chętnie udzielę Ci odpowiedzi jeśli tylko wskażesz mi miejsce, w którym toczyła się dyskusja. Przed udzieleniem odpowiedzi chciałabym zapoznać się z tymi wpisami.