Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję sprzedać #ps3, patrzyłem po allegro ale nic w miarę podobnego nie znalazłem, jak myślicie ile by wynosiła rynkowa cena takiego zestawu:

- Playstation 3 super slim 500GB, rok 2014, praktycznie nie używana, przegrane na niej może 200-300h (dostałem przy przedłużeniu abonamentu, rachunki i wszystko jest)
- Pad PS3 dualshock3 sixaxis oryginał
- 2x podrabiany pad od chińczyka (sprawne, oczywiście z #!$%@?ą baterią)
- PS Move oryginał
- PS Eye oryginał
- pełne okablowanie
- pudła + rachunki
- gry:

Gry na dysku (konto z zakupionymi grami też wejdzie w posiadanie nabywcy):

Władca Pierścieni Wojna na Północy

Dirt 3

Borderlands 2

Saint Seiya: Brave Soldiers

Final Fight: Double Impact

Mirror's Edge

Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear Solid V: Ground Zeros

Alien: Isolation

Dante's Inferno

Battlefield Hardline

Battlefield 4 + jakieś dodatki

Worms 2: Armageddon + Wszystkie dodatki

FIFA 16

Grand Theft Auto IV + LC Stories

God of War: Wstąpienie


Gry na płytach (wszystkie kupione przeze mnie jako nowe i da się grać przez neta):

TEKKEN TAG TOURNAMENT 2

Soul Calibur V

TES V: Skyrim

Gran Turismo 6

Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi

Darksiders II

The Darkness II

Painkiller

PES 2012

UFC Undisputed 2009

Rage

Sports Champions 2

Risen 2


#wycena #bazarek #kiciochpyta #sprzedam
  • 11
@bartiez: no sam myślałem o 700 zł to chyba się nie pomyliłem za dużo, trochę się zastanawiam nad sprzedażą, bo nakupiłem tych gier jak głupi a nawet połowy nie ograłem xD
No ale myślałem, żeby sprzedać + mojego GTX760 i kupić jakąś porządniejszą kartę graficzną, bo mimo wszystko gra na konsoli samemu to nie jest to, a obecnie nie mam z kim grać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fan_internetu: tak, zamiast telefonu wziąłem plejkę 500gb + pad + move + GT6 + Sports Champions 2
Wtedy taki nowy komplet kosztował >900zł a abonament płaciłem 40 zł i miałem 6 miesięcy za friko, co w ogólnym rozrachunku dało, że ta plejka była więcej warta niż to co zapłaciłem za abo przez całą umowę ( ͜͡ʖ ͡€)
@Thide: akurat w fife nie grałem chinolem, ale pamiętam, że ogólnie nie było z nią problemów ;d akurat gałka to najmniejszy problem chińskich padów, one raczej mają wieczny problem z krzyżakiem i baterią (no i L1/2 R1/2 nie są analogowe)
Więc mogę tylko powiedzieć, że w Soul Calibour się spisywały :d