Wpis z mikrobloga

Apel do turystów nad polskim morzem: Nie przyjeżdżajcie więcej ! Dobrze wam że wydaliście kasę na wakacje, a pogoda jest spie##na, ciągle pada i jest zimno. Mam nadzieje że to spowoduje że w przyszłym roku was tu nie będzie ! Robicie trzodę, zachowujecie się jak buraki, drzecie mordy, śmiecicie, a na ulicy zachowujecie się jak byście byli sami. Szczególnie wiśniaki z warszawy i z łodzi. Śmierdzicie dwudniowym potem, i robicie niepotrzebny tłum. Pomijam fakt że połowa z was przeżera podatki w programie 500+. Mam nadzieje że pogoda będzie do d##py już do końca wakacji i jeszcze trochę dłużej, dla tych którzy chcieli przycebulić na tańsze wakacje we wrześniu. Ja już nacieszyłem się plażowaniem kiedy was nie było w czerwcu, jak wasze gówniaki chodziły jeszcze do szkoły, a wy oraliście od rana do nocy aby wykupić wakacje nad morzem. Nie przyjeżdżajcie więcej !
  • 13
@guner33: Ale, że prawdziwych warszawiaków już praktycznie nie ma to ty wiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta trzoda to w większości ludność napływowa, a nie Warszawiacy.
inb4 Nie, nie jestem z Warszawy

@Lasiu: Ja tu mieszkam i nie mam zamiar nigdzie się wyprowadzać To wy przyjeżdżacie do mnie, a nie ja do was. A ja nie chce, bo jesteście banda trzody robiącej burdel.
@guner33: Hmm, ja mam znalezioną taką miejscowość, jeździłem tam na wakacje przez 15 lat z rzędu. Ośrodek mieliśmy na uboczu, plaża mało zaludniona (chyba, że piątek/sobota) i jakoś nikt nigdy syfu nie robił.