Wpis z mikrobloga

Mirasy... Problem mam. Zawsze jak jadę ze Szczecina drogą e65 w stronę autostrady s3, chwilę po wjeździe na autostradę płatną kończy mi się gaz. Następna stacja jest dopiero za 50 km. Iiii tak, cebula i żyd i te sprawy, ale po to mam gaz, żeby jeździć na gazie ;D Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć, gdzie jest ostatnia stacja na e65 przed wjazdem na płatną część s3? No do cholery, 100 razy tamtędy przejeżdżałam i ZA KAŻDYM razem mam moment ocknięcia przy bramkach

kuhwa, debilu, znowu przegapiłaś stację ()


#niewiemjaktootagowac #logikarozowychpaskow #drogi ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saute: no bardzo śmieszne ;D Jadę w trasę i tankuje po 30 zł ;D

Pierwsze 300 km jadę na jednym baku, a później robi mi się 50km bez stacji i wtedy kończy się ;<<<<
  • Odpowiedz
@Khaleesi: S3 to droga ekspresowa i nie ma tam opłat. Chyba, że myślisz o płatnej A2 od Jordanowa w kierunku Poznania. Wtedy niedaleko za bramkami jest BP i mają gaz. Przed bramkami ostatnie LPG będzie w Międzyrzeczu. Niestety S3 cierpi na chroniczny brak infrastruktury.
PS. E65 = S3
  • Odpowiedz
@shela: Wiem właśnie, już kolega wyżej mnie wyśmiał. ;D Oczywiście, chodziło mi o A2 od Jordanowa ;D Za bramkami najbliżej jest 50km prawie w stronę Poznania ;< Ale atuje mnie informacja, że "w Międzyrzeczu", łatwiej będzie pamiętać. Dziękuję Ci przenajmocniej, miłego dnia! :)
  • Odpowiedz