Wpis z mikrobloga

#produkcjamuzyki

Softube Transient Shaper.

Boziu Boziu, jak ja się jaram tą wtyką. Banalnie prosta w obsłudze (każde pokrętło robi dokładnie to, co pod nim jest napisane), doskonale się spisuje. Można podrasować każde bębny, a jak się ma ochotę, to bez problemu zmienić ich charakter o 180 stopni. 99$, więc nie jakoś porażająco droga, a warta każdego centa. Jedna z tych wtyczek, do których nie udało mi się znaleźć darmowego zamiennika, który byłby choć w ćwierci tak dobry. Jak ktoś pracuje z akustyczną perką, gorąco polecam. Pewnie z elektronicznymi bębnami też działa, ale nie wiem, bo się tym nie zajmuję.

Ode mnie znaczek jakości.
V.....6 - #produkcjamuzyki

Softube Transient Shaper.

Boziu Boziu, jak ja się ja...

źródło: comment_hNTOE4bEzFYja73qWyepNZc48iyej86y.jpg

Pobierz
  • 3
@MattMan: Saturn to zupełnie inna bajka, do czego innego służy. Dużo się nim bawiłem, ale odkąd zacząłem brać pieniądze na miksowanie to przerzuciłem się na darmowe pluginy, oraz kilka niezastąpionych kupiłem. Fabfiltery są wspaniałe, ale dość drogie i przy odrobinie chęci można je zastąpić czymś innym.

Perkę robię żywą, nagrywam młodym zespołom demówki, czasem tylko miksuje ślady nagrane gdzie indziej. Ale to bardziej hobby, nie jestem profesjonalistą, nie jest to moje