Wpis z mikrobloga

Choć dzielenie się na prawaków i lewaków jest bardzo głupie


@-PPP-: prawica i lewica tradycyjnie przypisywana jest odnoszenia się do źródła zasad i stosunku do wartości społecznych. Prawica to konserwatyzm światopoglądowy, odwoływanie się do narodu, patriotyzmu, tradycji, religii itd., zaś lewica to postępowość, międzynarodowość i tym podobne.
  • Odpowiedz
@plejaplejaflejwaflejwa: nie marnuj mojego czasu kobieto jeśli nie stać cię aby przeczytać mój komentarz ze zrozumieniem.

Prawica to konserwatyzm światopoglądowy, odwoływanie się do narodu, patriotyzmu, tradycji, religii itd., zaś lewica to postępowość, międzynarodowość i tym podobne.


gdzie poglądy gospodarcze?
  • Odpowiedz
prawicowe 500+


@fryne_: o tutaj to się popłynęło. Czyli nie klasyfikujemy danego postulatu według osi politycznej, tylko według tego "za jaką politycznie partię uważa się ta, która ten postulat wystawia". Gwałt na logice sążny
  • Odpowiedz
prawica/lewica tradycyjnie nie dotyczy w ogóle gospodarki, to jest tylko wymysł dziadka z Alzheimerem


@plejaplejaflejwaflejwa: No i tu się mylisz, to nie jest tylko wymysł jakiegoś dziadka z Alzheimerem. Dzisiaj dla ludzi poglądy gospodarcze liczą się często bardziej niż te pozostałe i stąd biorą się te wszystkie kłótnie. Tylko tyle chciałem przekazać w swoim komentarzu, co ciekawe widzę że nawet się ze mną zgodziłaś:

jasne, że używanie podziału prawica/lewica żeby
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Tylko mówie, że w myśl #!$%@?ów jest to prawicowa partia. Światopoglądowo na lewo, w kwesti gospodarki dość liberalne poglądy. Szumlewicz to odpad komunistyczny, świr, ale dla niego każdy kto działa w interesie przedsiębiorców to kapitalista i wyzyskiwacz.
  • Odpowiedz
Generalnie całe 500+ to ma mało wspólnego z działaniem dla dobra najuboższych, bardziej racjonalne byłoby zwężenie grona odbiorców pieniędzy i monitorowanie w jaki sposób pieniądze są wydawane, bądź stworzenie specjalnej karty którą można by było dokonywać płatności za wybrane towary lub w ogóle zlikwidowanie 500+ na rzecz przeznaczenia środków na ułatwienie prawa i obniżkę konkretnych danin.
  • Odpowiedz