Wpis z mikrobloga

@Gruszka1992:

mam nadzieję, że nato wycofa swoje wojska z polski, polski mają bronić polscy żołnierze

Mam nadzieję, że NATO wycofa też swoje czołgi, broń, F16, systemy radarowe, dostęp do satelit GPS i całą resztę. Niech polacy walczą na szabelki
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: A jaką broń posiada ,,NATO" w Polsce? Chyba nie jesteś aż tak naiwny żeby uwazać, iż fakt używania przez naszą armię uzbrojenia zachodniej produkcji za które płacimy zachodnim producentom ciężkie pieniądze miał wykluczać niechęć do stacjonowania obcych sił zbrojnych działających pod obcymi rozkazami na naszym terytorium?
  • Odpowiedz
@kolnay1: To chyba Tobie nie wychodzi analiza wypowiedzi matiego. Popatrz na niego gdy to mówi. Wyraźnie widać, że w kilku miejscach stara się przypomnieć sobie tekst, a słowa które zapomniał, stara się z marnym skutkiem zastąpić innymi. To jakiś zwykły niezbyt lotny seba, o IQ gruszki92, którego ktoś wykorzystał do głoszenia szkodliwych haseł. Poza tym naśmiewanie się z prawicy, bo jakiś losowy mati, z organizacji "Narodowa Wolna" mówi takie idiotyzmy,
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: No to teraz jestem pewien, że te wszystkie ONR-y są kalką narodowych socjalistów. "Świnie" "ścierwa" "wybić", to są słowa, które padały z ust Hitlera zanim zaczął mordować inne narody. Dziwne, że za takie publiczne nawoływanie do przemocy i nienawiści wobec wyimaginowanych wrogów nie zgarnęła go Policja.
  • Odpowiedz