Wpis z mikrobloga

Tworzę sobie swoje autko powoli, Puga 307, efektem końcowym ma być ulepszony stan idealny :). Prowadzę relację na forum modelu, ale może chcielibyście żebym tutaj też wrzucał? Nie widziałem w sumie czegoś podobnego na mirko.
Bazą jest Pug 307, 3 drzwiowy, max wyposażenie, biała skóra, czarny, benzyna 2.0.
Dzisiaj zająłem się caraudio - konkretniej wygłuszaniem drzwi. Efektem tego dnia było wygłuszenie zewnętrznej części blachy oraz tapicerki. W weekend będę kończył wewnętrzną część drzwi, podłączał do końca głośniki i wzmacniacz. Na zdjęciu różowy i znajomy, którzy mi pomagali.
#motoryzacja #pug307 #caraudio
MrGreeneye - Tworzę sobie swoje autko powoli, Puga 307, efektem końcowym ma być uleps...

źródło: comment_nzRJL3sdVZ2q23iBonx4O91pdMhir31w.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@frems: szczerze, boję się liczyć. Aktualnie poszło 9k przy zakupie, 4k już włożone, plany najbliższe na jakieś 10-12k, dalej jeśli będzie coś leciało to pewnie dalej mechanika, aktualnei przewiduję wymianę układu wydechowego i dolotowego + tzw chiptuning aby wszystko wyregulować, reszta to wygląd zewnętrzny.
  • Odpowiedz
@frems: seryjnie jest 136km, po wymianie układów wydechowego, dolotowego i chipie powinno być ze 170. Dalej nie chcę na ten moment, bo wolę zainwestować w wygląd i audio. Następny etap to ewentualnie będzie kucie silnika i wtedy też wymiana pozostałych rzeczy jak hamulce i inne żeby auto wytrzymało - to już będą dużo większe koszty stąd to dalsze plany.
  • Odpowiedz
@TheGreatSaltLake: nie chodzi o przezroczystość lamp z tyłu, tylko o to, że są czarne, a taki był mój zamysł. Kupiłem do testu żeby zobaczyć jak będą wyglądać i mi również do końca się nie podobają (ale tragedii nie ma). Docelowo będą polfitowe oryginalne lampy, które dojdą mi jutro.
@frems: robię pod siebie, podoba mi się ten model. Wielkim fanem nie jestem, ale może pod koniec nim będę :).
  • Odpowiedz
@mati1000500100900: aktualnie mam jakiegoś pioneera 1din za 400zł, zależało mi na bluetoothie tylko i kupiłem dzień po zakupie auta. Nie wspiera sterowania pilotem. Za jakiś czas może dojdzie coś lepszego 2din z DABem przy okazji, zależnie jak będę zadowolony po obecnych modyfikacjach.
  • Odpowiedz
@teraz_z_kontem: nie mam. Tak jak wspominałem wymiana tych 2 układów na mocniejsze + chip spokojnie powinny dać te 165-170, ale mi aż tak na mocy nie zależy. Rozmawiałem z ludźmi, którzy już to robili.

@trololo55: nie wiem jaki to ma związek. Mój samochód ma być bliski oryginałowi, żadnych progów czy takich rzeczy. Ładne felgi, rozsądna gleba, dobre nagłośnienie, trochę mocniejszy silnik, dobrze utrzymany lakier.
  • Odpowiedz