Wpis z mikrobloga

@kapiszon53: masz globalnego bana od PunkBustera. W 99% przypadków są to słuszne bany. Jeśli zdarza się fala "false-positive" to EvenBalance sam rozwiązuje problem i podnosi wszystkie niesłuszne bany. Historia pewnie taka jak wszędzie. "Kolega grał i włączył jeden raz hacka żeby coś sprawdzić" :)
@LordLookas: Da się jakoś przed PunkBusterem udowodnić nieużywanie hacków? Mirek @Visher może potwierdzić (jeżeli pamięta) że staty miałem jak człowiek, no po prostu ja serio w nic takiego się NIGDY nie bawiłem. Po co miałbym włączać czity na koncie z 400h? Wychodzi na to że jestem tym 1% tylko muszę to jakoś udowodnić...
@kapiszon53: tak naprawdę statystyki w trakcie gry nie mówią nic o tym czy ktoś oszukuje czy nie. Jedyne co możesz zrobić to wejść w link do swojego bana i kliknąć tam w opcję "Appeal Ban". Piszesz wtedy do supportu EvenBalance i możesz z nimi dyskutować. Od razu uprzedzam, że szansa na zdjęcie takiego bana jest bardzo bliska zeru. Możesz także wklepać numer bana i poczytać na forach czy komuś udało się