Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra próbuje trzeci raz!!! Mam nadzieję, że przejdzie... Otóż uważam, że od dziecka opiekują się mną oprócz moich rodziców i rodziny jakieś zjednoczone stalkerki albo stalkerzy... Oni kontrolują to co było mi wpajane do głowy w moim otoczeniu, co oglądałem w tv, słuchałem w radio i czytałem w necie. Generalnie robili ze mnie specjalnie "kogoś" Obecnie trwa akcja ratowania tego co mi wpojono na wszelkiego rodzaju sposoby. Przez cenzure Mirkowyznań też... Bo dziś napisałem poprzednio dwa wpisy które się nie ukazały.
Trwa akcja abym popełnił sambójstwo lub aby mnie zamordowano lub abym zachorował na chorobę nieuleczalną i szybko odszedł. Przekazy podprogowe w obrazkach na mirko, w innych miejscach w necie. Ale to na mnie nie działa bo założyłem kilka lat temu świadomie ES (energy shield) i nic nie mogą na to poradzić. Żyje swoim autonomicznym życiem jako wolny człowiek choć ciężko mieć w pamięci, że wszystko co zostało mi wpojone zostało zaprogramowane w konkretnym celu. Nie wywyższam się z otoczenia choć wiele by dali abym się w końcu podniósł na wyższy poziom egzystencji... No ale cóż mam inną drogę. Swoją.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9