Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty #etc #eth Tutaj rewelacyjne wyjaśnienie dlaczego dążenie do upadłośni bitfinex jest złe. Cieszę się że powstał ten wpis bo wielu pieniaczy pieni się i nie rozumie tego że Bitfinex wychodzi obronną ręką z tego impasu i że to najlepsze wyjście jakie jest w tej sytuacji możliwe:

Tutaj świetny wpis na ten temat: https://www.reddit.com/r/BitcoinMarkets/comments/4wiccb/why_you_should_support_the_bitfinex_36_haircut/
  • 6
  • Odpowiedz
to rodzi pewien precedens. Okradnijmy sami siebie (jako giełda), wdrożmy cudowny plan naprawczy rozdając nic nie warte tokeny, przeżucając strate na klienta a działamy dalej jak gdyby nic.
  • Odpowiedz
@BTCexpert: To pokazuje tylko jak bardzo są zadowoleni, Ci których Bitfinex okradł ( bo jak to inaczej nazwać - doprowadził do włamu przecież ). Pokazuje też jakie pola do popisu mają złodzieje w kręgach kryptowalut: można skubnąć praktycznie każdego, a potem mu wmówić, że działa się dla jego dobra - licząc na to, że np. nie chce się ujawniać, że ma daleko i nie ma czasu na spory sądowe. Rozumiem chęć
  • Odpowiedz
@S_Rybka: Mnie to nie interesuje to czy to są oszuści czy też nie. Dla mnie lepsze jest odzyskanie 63 % niż upadłość i nie otrzymanie niczego. Dlatego ja jestem zadowolony. Ale że jest wolność i demokracja to ten kto chce iść do prawników niech idzie. I powodzenia :)
  • Odpowiedz
@S_Rybka: I jeszcze jedno ja nigdy nie mówiłem że chcę być po za kontrolą. Ja jestem wszędzie zweryfikowany adresowo, mało tego opłacam co do grosza podatki z zysku z kryptowalut. I uważam PLN za najbezpieczniejszą lokatę kapitału. Kryptowaluty służą mi tylko do zarabiania i do niczego więcej.
  • Odpowiedz
Mnie to nie interesuje to czy to są oszuści czy też nie. Dla mnie lepsze jest odzyskanie 63 % niż upadłość i nie otrzymanie niczego...


@BTCexpert: No właśnie. Skoro Cie nie interesuje, to będzie dochodziło regularnie do takich "wyprowadzeń" kryptowalut, a po fakcie każdy będzie zadowolony, że odzyskał 63%, może 50, albo i mniej.
  • Odpowiedz