Wpis z mikrobloga

Jakie #sluchawki do 100 zł takie co się je w ucho wsadza do #windowsphone #lumia735? Najlepiej z mikrofonem.

Jak nic nie znajdę to biorę Creative EP-630 znowu, choć mikforonu nie mają. Miałem już wie sztuki i grają przyzwoicie, ale przede wszystkim są ultra wytrzymałe.

Próbowałem też produktów jakichś nowych obiecujących firm, co nazw nie pamiętam. Faktycznie grały jeszcze lepiej, tyle że dosyć szybko grać przestały.

Ile wytrzymują takie #xiaomi #piston jak ktoś biega i roweru używa często, przez co mocno ów sprzęt zapaca, narażając go na awarie?

Apeluję o rozsądne odpowiedzi.
  • 4
  • Odpowiedz
@jarekzzapolski: Ja mam od 2 tygodni: Xiaomi Piston Air Capsule mają trochę inny kształt, nie wystają z ucha. Nie słychać w nich szumu wiatru. Grają dośc dobrze, ale za krótko je mam zeby mówić o wytrzymałości.
  • Odpowiedz
@jarekzzapolski: wodzu jak biegasz i jezdzisz na rowerze w sluchawkach, to tych sluchawek nie wykancza pot, a praktycznie ciagle szarpanie kablem, przez co najczesciej peka/przeciera sie kabel przy jacku.
Pierwsza rzecz to sugerowalbym puszczenie sluchawek po plecach, tak zeby kabel nie wisial z przodu, albo nie dyndal na brzuchu w przypadku co wiekszych uzytkownikow ( ). Ale zeby ladnie ukladal sie na plecach, gdzie troche
PurpleHaze - @jarekzzapolski: wodzu jak biegasz i jezdzisz na rowerze w sluchawkach, ...

źródło: comment_7E6SGDSME89PAJJTNDIFE0JG8ulDHb8z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz