Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałam że dostałam się na studia z listy osób które podtrzymały chęć studiowania ale mnie nie przyjmą bo tego nie sprawdziłam i nie złożyłam dokumentów w terminie. Nosz #!$%@? mać.
#czujezleczlowiek #studbaza #uam
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fox_Murder: Dzika awanturę? No sorry... To oni maja obdzwaniac dziesiątki studentów, którzy w większości juz wybrali inny kierunek, bo trudniej jest jednej zainteresowanej osobie zorientować sie i sprawdzić? Z takim podejściem życzę powodzenia nie tylko na studiach ale w całym doroslym zyciu

... Czemu mnie nikt nie powiadomil, ze mam czynsz zapłacić? Przeciez Spoldzielnia moglaby poinformować lokatorów....
  • Odpowiedz
@nihil_novi:
Po prostu wiem, że dużo ludzi z #licbaza póki nie dostanie srogo po dupie od życia to będzie maminsynkami i córeczkami tatusia do końca życia, a współpraca w jakiejkolwiek firmie z takimi ludźmi to nic fajnego.
  • Odpowiedz
@whoa-mala: no bo ja już stwierdziłam że się nie dostałam i w życiu bym nie pomyślała że coś się zmieni w tym temacie. W sumie to chyba i tak wolę iść na zaoczne ale jednak trochę mi żal :P
  • Odpowiedz
@koorekk: Ostatnio zauważyłem wysyp podobnych wpisów typu: zapomniałem/zapomniałam się zarekrutować/zapłacić za rekrutację/złożyć papierów.
Dobrą szkołą życia są też same studia i użeranie się z dziekanatem/kadrą naukową.
@aaa_daa: A wystarczyło przeczytać informacje na stronie dotyczącej rekrutacji na studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zolwixx: Kiedyś już pisałem o 'inteligentnej' studentce co podrobiła podpis wykładowcy. Sprawa trafiła do prokuratury ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@aaa_daa: Masz naukę na przyszłość pod tytułem "nigdy nie trać nadziei". Zawsze możesz spróbować się odwołać.
@koorekk: Od 2010 r. przeglądam takie wpisy na różnych forach i grupach. Z roku na rok jest coraz gorzej. Umiejętność czytania ze zrozumieniem, wyszukiwania informacji, ogólnego ogarnięcia życiowego i samodzielności ciągle spada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nihil_novi:
Wzrośnie dopiero jak na tym lvlu będą pokolenia wychowywane przez ostatnie ogarnięte przed tym rokiem 2010, od którego zaczął się spadek..

Najgorsze jest to, że informacja jest coraz bardziej ogólnodostępna - nawet ta fachowa - a młode ludki i tak nie umieją jej wyszukać..
  • Odpowiedz