Wpis z mikrobloga

@Fl3tcher: karta dla warlocka,nie widzę tego by discard warlock miał się stać nowym archetypem..może jeśli jeszcze dostanie jakieś bzdoory wspierające tą mechanike
Medivh wygląda obiecująco dla maga szczególnie,ba paladyn z lay on hands też może skorzystać,8hp + 3 karty + 8 drop? aww yeah : D
@Fl3tcher: Medivh moim zdaniem troche OP choc mało drogich spelli raczej gra się w magu. ale fakt ze ta bron moze sobie po prostu leżeć i czekac az bedzie sie miało odpowiedni spell na reku jest mocny :p
@Fl3tcher: strasznie droga i bardzo wolna się przez to wydaje, bo co rzucasz ją na pełen stół zoo i... gniesz bo pełen stół zoo w 8 turze to najprawdopodobniej twoja śmierć. No ale załużmy że miałeś ice blocka... to wtedy co... flamestrike?? Nie prościej było go rzucić w 7 turze??

Jeśli nie pojawią się jakieś antyaggro/leczące karty to średnio to widzę... zdecydowanie lepszy jest Yogg bo w chwili zagrania natychmiast coś
@tallman: @mikaliq: Plus jest taki, że teoretycznie po zagraniu Medivha i Frostbolta można przywołać Doomsayera, albo Coin + Frost Nova. Według mnie będzie grany jak najszybciej, żeby tylko mieć broń w ręce i reagować na karty przeciwnika. Jak dla mnie świetna do frost maga, ale jak na obecną metę mocno za wolna.
@Fl3tcher: ale mówisz o sytuacji która ma szanse na zaistnienie ok.. 1% xD pozostałe 98 to krokodyl 2/3 a zostały jeden procecent to Cho albo Nat :D

Bardziej by mi pasowała ta karta do Prista (ewentualnie worriora) no ale znów ten problem... że jak jesteś w na tyle dobrej sytuacji że pristem możesz sobie pozwolić na rzucenie tego w 8 turze przeciw agro/midrange... no to w sumie i tak już wygrywasz