Wpis z mikrobloga

w ogóle tak sobie kartkuję książki bukowskiego, i o ile długimi momentami nie jest to nic specjalnym, to raz na te kilkanaście stron można znaleźć fajny, a niektórzy pewnie powiedzieliby, że wgniatający, fragment. Dlatego w sumie zaczynam cykl, którego nigdy nie skończę #tysiaccytatowbukowskiego 1000-1=999

Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w litości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni. Nie czyni to ze mnie osoby zbyt interesującej. Nie chcę być interesujący, to zbyt trudne. Pragnę jedynie miękkiej, mglistej przestrzeni, w której mogę żyć, i jeszcze żeby zostawiono mnie w spokoju.



#bukowski w ogóle widzę, że już tag o idei podobnej do mojej istnieje, więc #bukowskinadzis

i kto go #!$%@? założył xD @Porazka_Sezonu
  • 3
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Bukowski ma sporo z grafomana, no i jeśli taki cytat powstał, no to w sumie tylko to potwierdza. Ale co się dziwić, dostał parę razy po głowie, alkohol zabił mu sporo szarych komórek, a raz na jakiś czas dobijał się jeszcze dragami. No, ale tak czy siak potrafił też z siebie wypluć coś dobrego ;P
  • Odpowiedz