Wpis z mikrobloga

1350-1400 zł za kurs prawa jazdy, 1 samochód, właściwie tylko właściciel jako instruktor, od czasu do czasu drugi instruktor, ale baaaardzo rzadko, jazdy raz w tygodniu (nie ma szans, aby było choćby 2x w tyg), egzamin wewnętrzny był, biura w sumie brak, na jazdy umawia się albo przez telefon albo po zakończonych jazdach, teoria w budynku szkoły, plac współdzielony z innymi szkołami. Jazdy czasami ucinane po 10-15 min. Coś tu jest nie halo?

#prawojazdy #pytanie
  • 10
@stanislaw-wierzycki: W Łodzi 1400zł, teoria w ich budynku, plac własny, z 10-15 samochodów, 4 placówki z dowolnym wyborem placówki startu, system rezerwacji jak w biletach lotniczych przez internet i jazdy nawet codziennie po 3h. Trzeba czytać opinie wcześniej :D
@stanislaw-wierzycki: pamiętam jak kumple się śmiali że wyjeździłem wszystkie godziny na kursie. Mina im zrzędła jak ja zdałem bez problemu za pierwszym razem a oni się męczyli. Dodatkowo w końcu zrozumieli że to instruktor zarobił na nich nie wyjeżdżając wszystkich godzin, bo kasa i tak poszła a czas miał wolny więc jeśli zaproponuje ci taki układ to pokaż mu serdecznie środkowy palec