Wpis z mikrobloga

@Katorz: Bardzo ciekawy jest. Poza tym chodziły kiedyś plotki, że to film z uniwersum HL, bo Abrams jest wielkim fanem gry (stąd min. fragment z HL1 w LOST), a do dzisiaj nie wiadomo o co w filmie dokladnie chodzi. Ciekawy jest jeszcze Super 8.
  • Odpowiedz
@GryzoncaSkarpeta: Logo Dharmy przewinęło się również na początku Cloverfielda. Powiem Ci, że przyjemnie się oglądało, film nawet zdołał mnie na swój sposób zaskoczyć, gdy z początku uśpił czujność a później, w czasie "bro talk" na balkonie zaczęło się dziać. Choć było też trochę nieścisłości...


Ogólnie jednak na plus, widziałeś na końcu obiekt wpadający do wody? W ostatniej scence, w czasie nagrania na karuzeli.
  • Odpowiedz
@Katorz: Nie pamiętam, oglądałem lata temu i koniec filmu kojarzę tylko nalotem w parku. Właśnie znalazłem na YT prawie 3-minutowy film o tym obiekcie więc zaraz to ogarnę.

Super 8 oglądnij koniecznie. Też Abramsa i też promowane przez Valve kiedyś.

W tym stylu jeszcze ten film (Monsters) jest super wg mnie, ale tu już chyba nie ma nawiązań ani do HL, ani do LOST.
G.....a - @Katorz: Nie pamiętam, oglądałem lata temu i koniec filmu kojarzę tylko nal...

źródło: comment_vMFDNKQqC1zmWe87tjJBSuM7sDVhESe8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GryzoncaSkarpeta: Na wiki znalazłem sekcję "List of giant-monster films" i przeglądając ją zainteresowałem się właśnie (prócz Super 8) tym którym teraz polecasz oraz The Host. W najbliższym czasie wezmę się za Super 8.
  • Odpowiedz
The Host


@Katorz: Nie oglądałem, ale z początku myślałem, że masz na myśli ten zmierzchowy sci-fi (który mi się nawet podobał. Na nudny wieczór może być). Chodzi Ci dokładniej o Gwoemul. Tego nie widziałem, ale obejrzę. :)
  • Odpowiedz