Wpis z mikrobloga

1. Czekaj na autobus na przystanku.
2. Idą dwie emokaryny z muzyką grająca z głośnika podłączonego do telefonu.
3. Podjeżdża autobus, wsiadają do tego samego co Ty.
4. W autobusie dalej puszczają muzykę.
5. Głośnik podłączony przez kabelek jack.
6. Mruga dioda z Bluetooth.
7. Warto spróbować.
8. Barka i Arka Noego buforuje się.
9. Telefon się podłączył.
10. "Nie boje się gdy ciemno jest..." Gra na cały autobus.
11. Karyny nie wiedza co sie dzieje.
12. Resetuje telefon.
13. "Taki mały, taki duży może świętym być..."
14. Trzeba wysiadać, szkoda.
#heheszki #kzkgop #trolling
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fake, nie da sie przejąć sygnalu bez rozlaczenia aktualnego telefonu


@Berud: On nie przeją sygnału, one były połączone przez jack, a on się połączył przez bluetooth, gra zazwyczaj z tego źródła które ostatnie się podłączyło.
  • Odpowiedz
@sqet: Wszystko zależy od ustawień. Pewnie miały tak skonfigurowane, że łączyło się automatycznie z pierwszym lepszym. A jeżeli chodzi o hasło, to czasami wystarczy wpisać 0, 0000 lub 1234 - ludzie w większości przypadkó domyślnego nie zmieniają.
  • Odpowiedz
a Twój gejos obsługuje bluetooth za darmo bez apki?


@Chandler_Bing: Podlaczyc sie do zewnetrznych glosnikow/zestawu glosnomowiacego jako źródło audio bluetoothem mozna od zawsze czterema kliknieciami, czy tam conajmniej od iPhona 3G w 2008 roku
Te wszystkie afery to sa tylko o brak mozliwosci przesylania plikow tym medium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miałem kilka głośników BT różnych marek i każdy z nich jako priorytet miał sygnał z Jacka, a dopiero potem z BT. Więc jak grałem coś z telefonu i podłączałem głośnik do tabletu via Jack, to źródło automatycznie przełączało się na Jacka i granie przez BT było możliwe dopiero po jego odłączeniu.
  • Odpowiedz
Pięknie :D.
mam Głośnik JBL. SIostra zaczęła po kablu puszczać jakieś wiejski hip hop typu "Jak ci #!$%@?, to się znajdziesz w dole, jak się znajdziesz w dole jeszcze raz ci #!$%@?..."
Podłączyłem po BT, podałem KOD i przełączyło źródło na ostatnie podłączone i puściłem jej Kosmokwaki xDD
  • Odpowiedz
@hjrhombre: Niekoniecznie. Może nie wiedziały że da się po BT lub nie wiedziały jak - tępe blondynki i puszczały po balu. a parowanie ciągle było włączone bo oczekiwał głośnik na urządzenie.
Więc sparował.
  • Odpowiedz